СК “Прометей” перервав свою безвиграшну серію у чеській Екстралізі

Прометей

Чемпіонат Чехії (жіноча Екстраліга)

Пршеров, Чехія. 10 листопада

“Пршеров” - СК “Прометей” 0-3 (21:25, 9:25, 13:25)

Підопічні Івана Петкова зробили висновки після попередніх двох невдач у чемпіонаті Чехії. Сьогодні, 10 листопада, вони нарешті повернулися в переможну колію, здолавши “Пршеров”.

“Прометей” активно розпочав поєдинок та повів із рахунком 0:4. Безпомилково в ті хвилини подавала блокуюча Мірта Грбач. Далі господарки трохи скоротили своє відставання — 7:9. Проте наздогнати своїх опоненток їм однаково не вдавалося, зокрема, через власні помилки на подачах.

Український клуб продовжував діяти розкуто, а пасуюча Дар'я Великоконь мала безліч варіацій для продовження атак — 16:22. У кінцівці наші спортсменки, мабуть, розслабилися та на мить втратили концентрацію. Втім, це не завадило їм святкувати звитягу — 21:25.

У наступній партії підопічні Петкова буквально шокували чешок своєю грою на блоці та в захисті — 2:10. Представниці Дніпропетровщини читали майже всі задуми суперниць, яким не вистачало креативності. Натомість у “Прометея” з цим було все гаразд. Наші гравчині забивали м'ячі на будь-який смак. Зрештою даний відрізок завершився розгромом — 9:25.

Після попереднього сету від господарок варто було очікувати більш солідного опору. Адже програвати з подібним рахунком на очах власних уболівальників у другій партії поспіль волейболісткам “Пршерова” точно не хотілося. І впродовж певного часу чешкам вдавалося чіплятися за бали — 11:14. Втім, потім "червоно-білі" здійснили спурт і не лишили тим шансу на камбек — 13:25.

Кращою снайперкою цього матчу стала діагональна “Прометея” Маргарита Степаненко. На рахунку спортсменки 16 очок.

Склад СК "Прометей": Дар’я Великоконь, Ана-Марія Джонєв, Олександра Міленко (1), Вікі Савар (8), Євгенія Хобер (7), Маргарита Степаненко (16), Анна Артишук, Кіма Жаркова, Мірта Грбач (8), Світлана Дорсман (к) (12), Вікторія Даньчак, Анастасія Маєвська, Кристина Нємцева (л), Анастасія Карасьова (л).