підопічні Івана Петкова

СК “Прометей” завершує друге коло Екстраліги перемогою над “Остравою”

Чемпіонат Чехії (жіноча Екстраліга)

Острава (Hala míčových sportů). Чехія. 15 січня

“Острава” — СК “Прометей” 0-3 (22:25, 23:25, 17:25)

У перенесеному матчі 3-го туру Екстраліги СК “Прометей” зустрічався з “Остравою” — швидкою та впертою командою. Саме ці риси допомогли чешкам виграти сет у “червоно-білих” у першому колі змагань та нав'язати тим боротьбу і сьогодні, проте вже без локального успіху. 

СК “Прометей” достроково став переможецем перших двох раундів Екстраліги

Жіноча волейбольна команда СК “Прометей” під керівництвом болгарського фахівця Івана Петкова достроково стала переможецем перших двох раундів чеської Екстраліги сезону 2022/23. 

Українки за 19 попередніх поєдинків здобули 16 перемог і 47 очок. За тур до завершення другого кола вони вже недосяжні для конкуренток: у “Простейова”, який йде слідом, 15 звитяг і 42 бали. 

Даний успіх здається ще більш дивовижним, якщо враховувати середній вік нашого колективу — всього 23 роки. Крім того, це дебютний сезон “червоно-білих” у чемпіонаті Чехії. 

“Сокіл Штернберк” — СК “Прометей”: анонс матчу аутсайдера та лідера Екстраліги

До завершення регулярного чемпіонату Чехії СК “Прометей” лишилося провести два поєдинки, перший з яких проти аутсайдера змагань — команди “Сокіл Штернберк”. Дана зустріч відбудеться 14 січня на майданчику опоненток о 18:00 за київським часом.

Турнірне положення 

Цієї миті підопічні Івана Петкова очолюють таблицю Екстраліги, здобувши 15 перемог і 44 очки в 18-ти матчах. Його найближчий переслідувач “Простейов” відстає на одну звитягу та 5 очок. Тобто успіх “червоно-білих” у цьому турі достроково зробить їх переможницями “регулярки”. 

СК “Прометей” - “Шелми Брно”: представляємо суперника в Екстралізі

15 грудня на номінально домашньому майданчику в Кутній Горі підопічні Івана Петкова прийматимуть гравчинь “Шелми Брно”. Матч відбудеться в рамках чемпіонату Чехії о 18:00 за київським часом. 

Турнірне положення

Суперники перебувають на різних полюсах турнірної таблиці Екстраліги. “Прометей” розташовується на другій сходинці (12 матчів, 10 перемог, 30 очок), а “Шелми” — на восьмій (13-6-18). 

СК “Прометей” продовжив свою переможну серію в Екстралізі

Чемпіонат Чехії (жіноча Екстраліга)

Оломоуц, Чехія. 10 грудня

“Оломоуц” - СК “Прометей” 0-3 (20:25, 16:25, 19:25)

Особливо не маючи часу на відпочинок після непростої гри Ліги чемпіонів в Італії, “Прометей” прибув до Оломоуца. Там 10 грудня в рамках чемпіонату Чехії він зустрівся з однойменною командою. 

СК “Прометей” — “Сокіл Штернберк”: представляємо суперника

12 листопада в Кутній Горі о 16:00 за київським часом “червоно-білі” проведуть свій черговий поєдинок у чемпіонаті Чехії. Цього дня їхніми суперницями будуть гравчині “Сокола” з міста Штернберк. 

Склад “Сокола”:

догравальниці: Латалова Нікола, Латалова Зузана, Вайдентхалерова Анета, Інна Деніна; 

блокуючі: Камідінова Адріані, Мері Агню, Коринкова Елішка; 

діагональні: Кочеткова Поліна, Орвошова Габріела, Яна Пянтковська;

пасуючі: Труксова Люція, Рамазова Домініка;

СК “Прометей” перервав свою безвиграшну серію у чеській Екстралізі

Чемпіонат Чехії (жіноча Екстраліга)

Пршеров, Чехія. 10 листопада

“Пршеров” - СК “Прометей” 0-3 (21:25, 9:25, 13:25)

Підопічні Івана Петкова зробили висновки після попередніх двох невдач у чемпіонаті Чехії. Сьогодні, 10 листопада, вони нарешті повернулися в переможну колію, здолавши “Пршеров”.

«Сокіл Фрідек-Містек» - СК «Прометей»: представляємо суперника

27 жовтня підопічні Івана Петкова зіграють свій другий поєдинок у рамках чеської Екстраліги проти клубу «Сокіл» з міста «Фрідек-Містек». Відбудеться він на майданчику опоненток о 18:00 за київським часом. 

Нагадаємо, що «червоно-білі» розпочали чемпіонат Чехії із «сухої» перемоги над «Оломоуцем». Зі свого боку їхні найближчі суперниці в гостях поступилися команді «Шелми Брно» з рахунком 3-0. 

СК “Прометей” з упевненої перемоги стартував у чеській Екстралізі

Чемпіонат Чехії (жіноча Екстраліга)

Sport Hall Klimeska (Кутна Гора, Чехія). 22 жовтня

СК “Прометей” — “Оломоуц” 3:0 (25:20, 25:12, 25:19)

22 жовтня підопічні Івана Петкова на номінально домашній арені в Кутній Горі дебютували в чемпіонаті Чехії. Їхніми суперницями у звітному турі (4-му за календарем) стали волейболістки “Оломоуца”. Останні, до слова, стартували в Екстралізі днем раніше з перемоги над клубом “Шелми Брно” з рахунком 3-1.

СК “Прометей” — “Оломоуц”: трансляція матчу

Сьогодні, 22 жовтня, СК “Прометей” стартує в найсильнішому чеському дивізіоні — Екстралізі сезону 2022/23. Суперницями підопічних Івана Петкова будуть гравчині “Оломоуца”. 

До вашої уваги відео онлайн-трансляція зустрічі. Початок о 16:00. 

Уболіваємо за “червоно-білих”!

Підписка на підопічні Івана Петкова