Суперліга Будінвест чоловіки
    "ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО"
    Результат матчу
    0-3
    ВК "Прометей"
    "Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо"
    Тернопіль
    ВК "Прометей"
    Дніпро
    CК "Маленький Париж"
    Екстраліга
    VK UP Olomouc
    18:00
    СК
    VK UP Olomouc
    Olomouc
    СК "Прометей"
    Кам'янське
    UP Olomouc
    Суперліга Будінвест чоловіки
    ВК "Прометей"
    12:00
    "ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ"
    ВК "Прометей"
    Дніпро
    "Епіцентр-Подоляни"
    м. Городок
    CК "Маленький Париж"
    До наступної гри залишилось:
    Днів
    :
    Часів
    :
    Хвилин
    :
    Секунд
    • Ліга чемпіонів ЄКВ
      Vero Volley MONZA
      Результат матчу
      3-0
      СК
      Vero Volley MONZA
      Італія
      СК "Прометей"
      Кам'янське
      Arena Di MONZA
    • Суперліга Будінвест чоловіки
      "ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО"
      Результат матчу
      0-3
      ВК "Прометей"
      "Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо"
      Тернопіль
      ВК "Прометей"
      Дніпро
      CК "Маленький Париж"
    • Екстраліга
      VK UP Olomouc
      18:00
      СК
      VK UP Olomouc
      Olomouc
      СК "Прометей"
      Кам'янське
      UP Olomouc
    • Суперліга Будінвест чоловіки
      ВК "Прометей"
      12:00
      "ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ"
      ВК "Прометей"
      Дніпро
      "Епіцентр-Подоляни"
      м. Городок
      CК "Маленький Париж"
    • Екстраліга
      СК «Прометей»
      18:00
       VK Šelmy Brno
      СК "Прометей"
      м. Кам'янське
      VK Šelmy Brno
      Brno
      Klimeška
    • Екстраліга
      СК «Прометей»
      20:00
      TJ Sokol Frýdek - Místek
      СК "Прометей"
      м. Кам'янське
      TJ Sokol Frýdek - Místek
      Frýdek-Místek
      Klimeška
    • Ліга чемпіонів ЄКВ
      СК «Прометей»
      19:00
      Volero LE CANNET
      СК "Прометей"
      м. Кам'янське
      Volero LE CANNET
      Франція
      Klimeška

      ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

      Турнірна таблиця СУПЕРЛІГА-ДМАРТ
      Суперліга-Дмарт 2022-2023
      Клуб Місто І Пер Пор Очки +/- %
      1 "Аланта" м. Дніпро 11 10 1 28 204 90,9
      2 СК "Прометей" м. Кам'янське 11 9 2 28 178 81,8
      3 "ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ" м. Вінниця 10 9 1 26 222 90,0
      4 СК "Балта" м. Балта 10 4 6 11 -100 40,0
      5 Збірна України U-17 10 2 8 9 -88 20,0
      6 "Галичанка-ЗУНУ" м. Тернопіль 10 2 8 5 -195 20,0
      7 Збірна України U-15 10 0 10 1 -221 0,0
      Турнірна таблиця СУПЕРЛІГА-БУДIНВЕСТ
      СУПЕРЛІГА-БУДIНВЕСТ 2022-2023
      Клуб Місто І Пер Пор Очки +/- %
      1 ВК "Прометей" Дніпро 13 12 1 36 244 92,3
      2 "Епіцентр-Подоляни" Городок 12 11 1 33 204 91,7
      3 ВК "МХП-Вінниця" Тростянець 13 7 6 20 0 53,8
      4 ВК "Житичі-Полісся" Житомир 13 6 7 19 0 46,2
      5 ВСК "Юридична академія" Харків 12 6 6 18 0 50,0
      6 "Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка" Решетилівка 13 3 10 9 987 23,1
      7 "Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо" Тернопіль 13 3 10 9 977 23,1
      8 "Барком-Збірна України U-18" Львів 13 3 10 9 0 23,1
      Турнірна таблиця MEVZA
      MEVZA 2022-2023
      Клуб Місто І Пер Пор Очки О/ОС +/- %
      1 Békéscsabai Röplabda (HUN) Угорщина 2 2 0 6 42 100,0
      2 HAOK Младост Загреб (CRO) Хорватія 2 2 0 6 30 100,0
      3 OK Calcit Kamnik (SLO) Словенія 1 1 0 3 31 100,0
      4 ASKÖ Steelvolleys LINZ-STEG (AUT) Австрія 2 1 1 2 -4 50,0
      5 Nova KBM Branik Maribor (SLO) Словенія 2 0 2 1 -26 0,0
      6 СК Прометей (UA),Dnipro Україна 1 0 1 0 -20 0,0
      7 OK Марина Каштела (CRO) Хорватія 2 0 2 0 -53 0,0
      Турнірна таблиця ЛIГА ЧЕМПIОНIВ ЄКВ
      ЛIГА ЧЕМПIОНIВ ЄКВ 2022-2023
      Клуб Місто І Пер Пор Очки О/ОС +/- %
      1 SC "Prometey" UA, Dnipro Україна 0 0 0 0 nan
      2 CS Volei Alba BLAJ Румунія 0 0 0 0 nan
      3 Volero LE CANNET Франція 0 0 0 0 nan
      4 Vero Volley MONZA Італія 0 0 0 0 nan
      Турнірна таблиця UNIQA EXTRALIGA ŽENY
      UNIQA EXTRALIGA ŽENY 2022-2023
      Клуб Місто І Пер Пор Очки О/ОС +/- %
      1 VK Prostějov Prostějov 12 11 1 30 0 91,7
      2 SC Prometey UA. Dnipro Kutná Hora 11 9 2 27 0 81,8
      3 VK UP Olomouc Olomouc 12 9 3 25 0 75,0
      4 VK Dukla Liberec Liberec 13 6 7 23 0 46,2
      5 TJ Sokol Frýdek - Místek Frýdek-Místek 12 7 5 20 0 58,3
      6 VK Šelmy Brno Brno 11 6 5 17 0 54,5
      7 VK Královo Pole Brno 13 6 7 16 0 46,2
      8 TJ Ostrava Ostrava 12 5 7 16 0 41,7
      9 PVK Olymp Praha Praha 11 5 6 14 0 45,5
      10 Volejbal Přerov Přerov 11 1 10 6 0 9,1
      11 TJ Sokol Šternberk Šternberk 12 0 12 1 0 0,0

      КОМАНДА

      СК "ПРОМЕТЕЙ" (Кам`яньске)
      Романович Андрій
      Головний тренер
      Мірчев Володимир
      Перший помічник головного тренера
      Олексій
      2-ий Помічник тренера
      Рудик
      Пасуючий
      Котар Уляна
      Центральний блокуючий
      Старостенко Крістіна
      Центральний блокуючий
      Капланська Дарія
      Догравальник
      Марта
      Догравальник
      Стравінскайте Дануте
      Центральний блокуючий
      Мірчева Марина
      Догравальник
      Капланська Марія
      Догравальник
      Катерина
      Центральний блокуючий
      Дзюба Поліна
      Діагональний
      Ігнатченко Юрій
      Масажист команди
      Кривко Олег
      Масажист команди
      ВК "Прометей"
      Левченко Андрій
      Головний тренер
      Тартаковський Ігор
      Перший помічник головного тренера
      Рябов Сергій
      Пасуючий
      Шаповал Дмитро
      Діагональний
      Олексюк Тарас
      Діагональний
      Янчук Дмитро
      Догравальник
      Томілін Олександр
      Догравальник
      Кривобок Іван
      Догравальник
      Штерик Едуард
      Центральний блокуючий
      Клепко Георгій
      Центральний блокуючий
      Гладенко Олександр
      Центральний блокуючий
      Шоркін Дмитро
      Догравальник
      Велецький Денис
      Центральний блокуючий
      Огарков Олексій
      2-ий Помічник тренера
      Мазур Ярослав
      Генеральний менеджер
      Кукса Юрій
      Масажист команди
      СК "Прометей" (Кутна Гора, Чехія)
      Іван Петков
      Головний тренер
      Денис Зуй
      Перший помічник головного тренера
      Данило Мелюшкин
      Статистик
      Світлана Дорсман
      Центральний блокуючий
      Вікторія Даньчак
      Центральний блокуючий
      Анастасія Маєвська
      Центральний блокуючий
      Мірта Грбач
      Центральний блокуючий
      Олександра Міленко
      Догравальник
      Євгенія Хобер
      Догравальник
      Кіма Жаркова
      Діагональний
      Анна Артишук
      Діагональний
      Леандро Лардоне
      Фітнес-тренер
      Димитар Клісаров
      Масажист команди
      Вікі Савар
      Догравальник