чеська Екстраліга

СК “Прометей” переміг “Остраву” та здобув чергові три очки в Екстралізі

Чемпіонат Чехії (жіноча Екстраліга)

Кутна Гора, Чехія. 3 грудня

СК «Прометей» - «Острава» 3-1 (20:25, 25:22, 25:21, 25:19)

СК «Прометей» - «Острава»: представляємо суперника в Екстралізі

3 грудня підопічні Івана Петкова проведуть черговий поєдинок у чеській Екстралізі. Цього разу проти “Острави”. Матч відбудеться в місті Кутна Гора о 20:00 за київським часом. 

Положення в “турнірці”

У чемпіонаті Чехії СК «Прометей» набрав чудового ходу: команда здобула шість поспіль перемог та піднялася на друге місце в турнірній таблиці (10 ігор-8 перемог-24 очки). Від лідера “Простейова” її відділяють лише дві звитяги та три бали. До того ж “червоно-білі” мають гру в запасі. 

Чеська Екстраліга: СК “Прометей” вдруге здолав “Дуклу”

Чемпіонат Чехії (жіноча Екстраліга)

Кутна Гора, Чехія. 29 листопада

СК "Прометей" - "Дукла” 3-1 (23:25, 25:14, 25:18, 25:21)

“Червоно-білі” продовжили свою тріумфальну серію в чемпіонаті Чехії, яка налічує вже шість матчів. Останні дві перемоги вони святкували над чинним бронзовим призером змагань — клубом “Дукла” (Ліберец). 

СК «Прометей» переміг «Дуклу» та піднявся до трійки лідерів Екстраліги

Чемпіонат Чехії (жіноча Екстраліга)

Ліберец, Чехія. 26 листопада

«Дукла» — СК «Прометей» 1-3 (25:21, 21:25, 22:25, 18:25)

«Червоно-білі» продовжують радувати вітчизняних уболівальників чудовою грою та результатами в чемпіонаті Чехії. 26 листопада вони здобули п’яту поспіль перемогу та піднялися до лідируючої трійки Екстраліги. Даний тріумф якраз дозволив «Прометею» обігнати свого сьогоднішнього суперника «Дуклу», яка до цього поєдинку перебувала на другій сходинці в турнірній таблиці. 

«Дукла» — СК «Прометей»: представляємо суперника

За розкладом чемпіонату Чехії на підопічних Івана Петкова знову очікують два поспіль матчі з одним і тим же суперником. 26 і 29 листопада вони зіграють проти “Дукли” (Ліберец).

Перша зустріч пройде на майданчику опоненток о 17:00, друга — в Кутній Горі о 16:00. Трансляції будуть доступні на YouTube-каналі DIVISPORT VOLLEYBALL.

Положення в Екстралізі

СК “Прометей” повторив свій попередній успіх із “КП Брно”

Чемпіонат Чехії (жіноча Екстраліга)

Брно, Чехія. 19 листопада

“КП Брно” — СК “Прометей” 1-3 (20:25, 16:25, 25:19, 19:25)

“Червоно-білі” вдруге поспіль здолали опір чинного віце-чемпіона Чехії. В порівняні з минулим поєдинком Іван Петков зробив декілька змін у стартовому складі своєї команди. Так з перших хвилин на паркеті з'явилися Вікі Савар та Мірта Грбач. Натомість ця гра, як і попередня, вкотре розпочалася з ейсу Олександри Міленко. 

Дар’я Великоконь про матч із «КП Брно»: «Не збираємося давати слабину»

Завтра, 19 листопада, о 18:00 СК «Прометей» вдруге поспіль зіграє проти «КП Брно» в рамках Екстраліги – цього разу на майданчику суперника. Нагадаємо, що останній очний матч колективів у Кутній Горі завершився тріумфом українського клубу – 3-0.   

За словами пасуючої «червоно-білих» Дар’ї Великоконь, таку впевнену перемогу над віце-чемпіоном Чехії вдалося здобути за рахунок злагоджених дій команди.

СК “Прометей” здобув перемогу над віце-чемпіоном Чехії

Чемпіонат Чехії (жіноча Екстраліга)

Кутна Гора, Чехія. 17 листопада

СК “Прометей” — “КП Брно” 3-0 (25:8, 25:12, 25:20)

17 листопада підопічні Івана Петкова зустрічалися з гравчинями “КП Брно”, які є чинними віце-чемпіонками Чехії. Поєдинок розпочався з ейсу Олександри Міленко. Потім Світлана Дорсман виграла дуель в опонентки над сіткою та подвоїла перевагу свого колективу — 4:2. Такий впевнений старт від “червоно-білих” неабияк засмутив номінальних гостей, у яких повністю розклеїлася гра — 12:4.  

СК «Прометей» - «КП Брно»: представляємо суперника в Екстралізі

За календарем чеської Екстраліги 17 і 19 листопада СК “Прометей” проведе два поєдинки на різних майданчиках, але з одним і тим же суперником — срібним призером змагань “Кралово Поле Брно”. Перша гра в Кутній Горі розпочнеться о 17:00, друга у Брно — о 18:00. Трансляції будуть доступні на YouTube-каналі DIVISPORT VOLLEYBALL.

Положення в Екстралізі

СК “Прометей” одержав свою четверту перемогу в Екстралізі

Чемпіонат Чехії (жіноча Екстраліга)

Кутна Гора, Чехія. 12 листопада

СК “Прометей” — “Сокол Штернберк” 3-0 (25:14, 25:22, 25:10)

12 листопада на номінально домашньому майданчику в Кутній Горі підопічні Івана Петкова грали проти аутсайдера чемпіонату Чехії “Сокола” з міста Штернберк. Наші сьогоднішні опонентки — єдині, хто поки не відчував смак перемоги в цьому сезоні. І, на щастя, такими вони лишилися й після зустрічі з “Прометеєм”. 

Підписка на чеська Екстраліга