Кубок ЄКВ

“Прометей” не зміг пробитися до чвертьфіналу Кубка ЄКВ-2024

16 січня у Стамбулі відбувся другий матч раунду плей-оф Кубка ЄКВ-2024 – другого за значимістю клубного європейського турніру.

Кубок ЄКВ 2023-2024. Плей-оф. Матч-відповідь

16 січня (четвер)

“Фенербахче” (Стамбул, Туреччина) – ВК “Прометей” (Дніпро, Україна) – 3:0 (25:17, 25:21, 25:23)

Золотий сет - 15:11.

Перший матч - 1:3.

“Прометей” переміг “Фенербахче” у першому матчі плей-оф Кубка ЄКВ-2024

10 січня підопічні Андрія Левченка зробили свій перший крок до виходу у чвертьфінал Кубка ЄКВ-2024.

У румунському місті Міовень, який став тимчасовим “домашнім” майданчиком “Прометея”, дніпряни приймали турецький “Фенербахче” в рамках першого матчу плей-оф Кубка ЄКВ.

Кубок ЄКВ 2023-2024. Плей-оф. Перший матч

10 січня (середа)

ВК “Прометей” (Дніпро, Україна) – “Фенербахче” (Стамбул, Туреччина) – 3:1 (25:21, 25:15, 19:25, 26:24)

ВК “Прометей” – “Фенербахче”: анонс першого матчу плей-оф Кубка ЄКВ

Чинний чемпіон країни побореться за путівку до чвертьфіналу Кубка ЄКВ із турецькою командою “Фенербахче”.

Перший матч відбудеться 10 січня о 20:00 за київським часом у румунському місті Міовень.

Про суперника

На разі стамбульський колектив розмістився на другій сходинці турнірної таблиці чемпіонату Туреччини: підопічні Керема Єрилмаза здобули 13 перемог у 14 матчах, програвши наприкінці грудня лише лідеру чемпіонату “Халкбанку”.

ВК “Прометей” вдруге переміг “Партизан” та вийшов у чвертьфінал Кубка ЄКВ-2024

21 грудня відбувся матч-відповідь 1\8 фіналу Кубка ЄКВ - другого за значимістю єврокубкового турніру.

У ньому ВК “Прометей” зустрічався із сербським клубом “Партизан” з міста Белград – чинним чемпіоном Сербії та володарем національного Кубка та Суперкубка.

Дніпрянам достатньо було виграти два сети, аби потрапити до історичного для себе чвертьфіналу єврокубкового турніру. Команда Андрія Левченка справилася із поставленим завданням майже без проблем.

Кубок ЄКВ 2023-2024. 1\8 фіналу. Матч-відповідь

“Партизан” – ВК “Прометей”: анонс матчу-відповіді 1\8 фіналу Кубка ЄКВ

Чинний чемпіон країни знаходиться за крок від виходу у чвертьфінал Кубка ЄКВ-2024 – другого за значимістю єврокубкового турніру.

Для цієї історичної події дніпрянам потрібно виграти у сербського клубу “Партизан” лише два сети.

У першому матчі, який відбувся 14 грудня у Румунії, дніпряни обіграли розгромили сербів з “сухим” рахунком (3:0).

Тепер 21 грудня о 19:00 за київським часом “червоно-білі” мають  зіграти проти “партизанів” на їхньому домашньому майданчику.

ВК “Прометей” переміг сербський “Партизан” в першому матчі 1\8 фіналу Кубка ЄКВ

14 грудня ВК “Прометей” вперше в своїй історії зіграв в 1\8 фіналу Кубка ЄКВ - другого за значимістю єврокубкового турніру.

Суперником “червоно-білих” став сербський клуб “Партизан” з міста Белград – чинний чемпіон Сербії та володар національного Кубка та Суперкубка.

Кубок ЄКВ 2023-2024. 1\8 фіналу. Перший матч

Визначилися дати та час проведення матчів 1\8 фіналу Кубку ЄКВ

ВК “Прометей” пробився до 1\8 фіналу Кубка ЄКВ - другого за значимістю єврокубкового турніру.

У боротьбі за чвертьфінал підопічні Андрія Левченка зійдуться із сербською командою “Партизан” з міста Белград.

Через повномасштабне вторгнення росії на територію України ВК “Прометей” не може грати вдома. І тому вимушений проводити “домашні” поєдинки в іншій країні. Перша гра відбудеться у румунському місті Міовень 14 грудня о 18:00 за київським часом.

Матч-відповідь відбудеться 21 грудня о 19:00 у сербському місті Белград.

ВК “Прометей” вдруге переміг “Лікургус” та вийшов до 1/8 фіналу Кубку ЄКВ

Кубок ЄКВ 2023/24

1/16 фіналу. Матч-відповідь

29 листопада. Гронінген (Нідерланди)

“Лікургус” – ВК “Прометей 0:3 (22:25, 23:25, 24:26)

У першому очному поєдинку команд “червоно-білі” здобули впевнену “суху” перемогу. Тому в матчі-відповіді для виходу в 1/8 фіналу Кубку ЄКВ гравцям "Прометея" треба було брати лише два сети. Зрештою вони навіть перевиконали дане завдання.

ВК “Прометей” – “Лікургус”: анонс матчу-відповіді 1\16 фіналу Кубка ЄКВ

Чинний чемпіон країни знаходиться за крок від виходу в 1\8 фіналу Кубка ЄКВ – другого за значимістю єврокубкового турніру.

У першому матчі, який відбувся 23 листопада у Румунії, дніпряни обіграли нідерландську команду “Лікургус” з “сухим” рахунком (3:0).

А 29 листопада пройде матч-відповідь на майданчику колективу з міста Гронінген.

Для виходу до 1\8 фіналу Кубка ЄКВ “червоно-білим” потрібно виграти у суперника лише два сети.

ВК “Прометей” одержав перемогу у першому матчі 1\16 фіналу КУбка ЄКВ

23 листопада у Румунії (місто Міовень) відбувся перший матч 1\16 фіналу Кубка ЄКВ.

ВК “Прометей зустрічався із володарем Суперкубка і Кубка Нідерландів та водночас бронзовим призером національного чемпіонату командою “Лікургус” з міста Гронінген.

Кубок ЄКВ 2023-2024. 1\16 фіналу. Перший матч:

23 листопада (четвер)

ВК “Прометей (Дніпро, Україна) – “Лікургус” (Гронінген, Нідерланди) – 3:0 (25:21, 25:17, 25:16)