“Прометей” не зміг пробитися до чвертьфіналу Кубка ЄКВ-2024

prometey

16 січня у Стамбулі відбувся другий матч раунду плей-оф Кубка ЄКВ-2024 – другого за значимістю клубного європейського турніру.

Кубок ЄКВ 2023-2024. Плей-оф. Матч-відповідь

16 січня (четвер)

“Фенербахче” (Стамбул, Туреччина) – ВК “Прометей” (Дніпро, Україна) – 3:0 (25:17, 25:21, 25:23)

Золотий сет - 15:11.

Перший матч - 1:3.

Cтартовий склад “Фенербахче”: Гюрбюз (набрав 15 очок), Кой (18), Єніпазар (3), Саваш (12), Гюльмезоглу (13), Єшилбудак (л), Деньгін (л). На заміну виходили: Пекшен (0), Пенчев (0).

Стартовий склад ВК “Прометей: Вієцький (набрав 3 очки), Щитков (2), Терьоменко (6), Дрия (6), Станкович (10), Єрещенко (11), Брова (л), Бойко (л). На заміну виходили: Шаповал (7), Євстратов (0), Гладенко (0), Кривобок (0).

У ньому ВК “Прометей” вдруге зустрівся із турецьким “Фенербахче”, якого тиждень тому здолав з рахунком 3:1.

Тож, і цього разу дніпряни сподівалися на перемоги, тим більше, що для виходу у чвертьфінал їм потрібно було виграти лише дві партії.

Однак команда-господар на своєму майданчику та за підтримки власних уболівальників з перших хвилин поєдинку продемонструвала, що не планує так просто віддавати квиток до 1\4 фіналу.

Старт зустріч хоч і був за “червоно-білим” (6:3), проте турецька команда швидко зірвняла рахунок на табло (10:10), а потім за рахунок активних дій в атаці Діка Коя та Каана Гюрбюза вийшли вперед (14:17). Наш суперник вдало грав на блоці і завдяки цьому диктував темп гри. 17:25 та 0-1 на користь “Фенербахче”.

У другій партії наставнику “Прометея” Андрію Левченко одразу довелося брати тайм-аут, адже суперник заволодів перевагою буквально з перших розіграшів (1:4). Час від часу дніпряни зменшували відставання (9:11), але у відповідь “Фенербахче” робив ривок і збільшував лідерство ще більше (16:11). Зрештою, і другий сет залишився за господарями - 21:25.

У третьому сеті дніпряни діяли більш сконцентровано і кілька разів вели у рахунку, але все вирішувалося у кінцівці, яку на досвіді виграли волейболісти “Фенербахче” - 23:25.

Нас чекав вирішальний “золотий сет”. У ньому підопічні Керема Єрилмаза потужно стартували (2:0 – 5:1). При зміні сторін ситуація на майданчику не змінилася і стамбульський колектив лідирував з подвійною перевагою (8:4). “Фенербахче” ефективно грав першим темпом та зрештою виграв вирішальну партію - 15:11 та вийшов у чвертьфінал Кубка ЄКВ.