Корисна нарада: президент ПВЛУ Дубинський зустрівся з тренерами клубів Суперліги-Дмарт

Корисна нарада в Києві

Сьогодні в Києві пройшла нарада Президента Професіональної волейбольної ліги України Володимира Дубинського з тренерами жіночих команд Суперліги-Дмарт сезону 2022/23. На зустрічі, зокрема, були присутні генеральний менеджер та наставник СК “Прометей” Марія Александрова та Андрій Романович відповідно. 

На заході, ініційованим самим Володимиром Михайловичем, обговорили важливі питання відносно регламенту та термінів проведення змагань.

- Було важливо, щоб саме тренери, які готуватимуть команди до чемпіонату, висловили свої пропозиції та побажання щодо проведення цього заходу, - заявив Володимир Михайлович. - На зустрічі вирішили, що турнір проводитиметься у три кола, а команди-учасниці будуть розділені на дві групи. Також обговорили усі організаційні моменти, питання безпеки та умови заявок.

Володимир Дубинський

Крім того, на нараді затвердили формат нового Кубку Ліги. Його проведуть замість запланованого раніше матчу зірок.  

- Раніше ми думали організувати матч зірок, але сьогодні зголосилися, що це буде саме Кубок Ліги за системою вильоту. Його проведення запланували на період з 18 по 23 грудня. В цілому я задоволений, що клуби та тренери висловили велику зацікавленість в цій зустрічі. Всі приїхали, плідно попрацювали, відкоригували та ухвалили необхідні рішення, - додав Президент ПВЛУ.

Марія Александрова розповіла, що подібні зустрічі тренерських штабів чоловічої та жіночої ліг із президентом ПВЛУ Володимиром Дубинським конче необхідні для того, щоб налагодити зв'язки та контакти:

- Структура ПВЛУ для тренерів абсолютно незвідана: вони починають цей шлях із новою організацією та зовсім іншим підходом. Також для Володимира Михайловича важливо проконтактувати з усіма тренерськими штабами, аби почути їхні побажання та бачення, і сьогодні це дало свої плоди. Їх буде враховано, що принесе тільки плюс та розвиток подальшій роботі.

Марія Александрова

Своїми враженнями від наради поділився й Андрій Романович:

- Склалися дуже приємні враження від спілкування з Володимиром Михайловичем. Розуміємо, що це лише початок. Враховуючи складність ситуації, весь цей процес — вже велике свято. Така собі операція по спасінню українського волейболу. Ми всі розуміємо, що в подібній ситуації втратити чемпіонат означатиме відкотитися на кілька років назад. Потім буде тяжко повернути все на свої рейки, а, можливо, найближчі 5-10 років взагалі нереально. Це дуже велика справа. Мені сподобалося те, що у всіх тренерів горіли очі. Всі готові йти на зустріч одне одному, на зустріч Професіональній лізі, щоб будувати український волейбол. І як би не було тяжко, ми зробимо продукт за європейським аналогом, який називається Професіональна ліга України. Це лише перший розіграш, тому, звісно, будуть якісь складнощі. Проте в процесі вони переборються, і від сезону до сезону ліга буде все кращою і кращою. 

Андрій Романович

Нагадаємо, що в майбутньому розіграші турніру візьмуть участь вісім команд: СК “Прометей”, “Аланта”, “Добродій-Медуніверситет-ШВСМ”, “Волинський край”, “Галичанка-ЗУНУ”, СК “Балта”, “Збірна України U-17”, “Академія Прометей” Збірна України U-15.