президент ПВЛУ

Вітаємо Президента ПВЛУ і СК "Прометей" Володимира Дубинського!

Кажуть, взимку народжуються люди міцного характеру і твердого слова. 

Так і є! 

Володимир Михайлович - людина-лідер - мудрий і справедливий, людина-ідея – енергійний та активний, людина-слово – щирий і непохитний! 

Президенту ПВЛУ, людині, яка всі сили вкладає у розвиток українського спорту та працює заради української перемоги, в день народження хочеться бажати багато всього доброго, світлого і прекрасного. 

Інтерв'ю президента ПВЛУ Володимира Дубинського: підсумки 2022 року

Президент Професіональної волейбольної ліги України Володимир Дубинський підбив підсумки 2022-року. Зокрема Володимир Михайлович розповів про поточні досягнення у чоловічому та жіночому чемпіонатах України, про перший в історії розіграш Кубку Ліги 2022 та плани ПВЛУ на наступний рік. Про це та багато чого іншого дивіться в інтерв’ю.

Корисна нарада: президент ПВЛУ Дубинський зустрівся з тренерами клубів Суперліги-Дмарт

Сьогодні в Києві пройшла нарада Президента Професіональної волейбольної ліги України Володимира Дубинського з тренерами жіночих команд Суперліги-Дмарт сезону 2022/23. На зустрічі, зокрема, були присутні генеральний менеджер та наставник СК “Прометей” Марія Александрова та Андрій Романович відповідно. 

На заході, ініційованим самим Володимиром Михайловичем, обговорили важливі питання відносно регламенту та термінів проведення змагань.

Підписка на президент ПВЛУ