сезон 2023/24

ВК «Прометей» зіграє проти кращих команд України в рамках «Prometey Open 2023»

Чоловічий клуб ВК «Прометей» продовжує активну підготовку до нового ігрового сезону.

На черзі участь у щорічному турнірі «Prometey Open 2023».

І цього року за кубок «Prometey Open 2023» боротиметься четвірка кращих команд за підсумками минулого сезону: чинний чемпіон країни та господар турніру ВК «Прометей», срібний призер Суперліги України «Епіцентр-Подоляни» з міста Городок, бронзовий призер елітного дивізіону харківська команда ВСК «Юридична академія» та житомирський клуб «Житичі-Полісся». 

Жіноча команда СК “Прометей” дізналася суперниць на груповій стадії Ліги чемпіонів 2023/24

19 липня в Люксембурзі відбулося жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2023/24 серед жіночих команд. Єдиним представником України в найпрестижніших клубних європейських змаганнях є СК “Прометей”.

На цій стадії турніру підопічні Івана Петкова потрапили до групи Е, де зіграють із вже добре знайомим їм “Ле-Канне” (Франція), ЛКС “Лодзь" (Польща) та однією з команд кваліфікаційного етапу. 

Сьогодні команди СК “Прометей” дізнаються суперників у Лізі чемпіонів 2023/24

Сьогодні, 19 липня, о 13:00 у Люксембурзі відбудеться жеребкування Ліги чемпіонів сезону 2023/24. Нагадаємо, що від України в найпрестижніших клубних європейських змаганнях серед чоловіків та жінок представлений лише СК “Прометей”.

Жіночий колектив “червоно-білих” до основної сітки змагань потрапив напряму. І під час цьогорічної церемонії жеребкування групового етапу буде в третьому кошику.  

Стало відомо, хто з гравчинь залишиться в “Прометеї” на наступний сезон

Президент СК “Прометей” Володимир Дубинський повідомив імена спортсменок, які продовжать захищати кольори клубу в сезоні 2023/24. 

Підписка на сезон 2023/24