Володимир Дубинський

Волейболістки Академії СК “Прометей” проводять збори в Болгарії

Цієї миті волейболістки Академії СК “Прометей” знаходяться на оздоровчо-тренувальних зборах на березі Чорного моря в Болгарії. Про це повідомив Володимир Дубинський.

Там гравчині під керівництвом Анастасії Котляренко тренуються по 2-3 рази в день, і наразі працюють над фізичною та технічною підготовкою. В Болгарії команда перебуватиме до 20 серпня. Після того вона повернеться до України, де на базі спорткомплексу “Сонячна Долина” продовжить готуватися до майбутнього сезону у Вищій лізі. 

Стало відомо, хто з гравчинь залишиться в “Прометеї” на наступний сезон

Президент СК “Прометей” Володимир Дубинський повідомив імена спортсменок, які продовжать захищати кольори клубу в сезоні 2023/24. 

СК "Прометей" гратиме в груповому етапі Ліги чемпіонів сезону 2023/24!

Україна ввійшла до числа кращих країн рейтингу Ліги чемпіонів серед жіночих команд за останні три сезони, опинившись в компанії лідерів європейського волейболу: Італії, Туреччини, Польщі, Франції та Німеччини.

У цілому з 110.66 очками вона посідає 7-ме місце в даному списку. Це дає право “Прометею”, як чемпіону країни, другий рік поспіль автоматично кваліфікуватися до групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2023/24.

СК «Прометей» продовжив контракт з тренером Іваном Петковим

Болгарський фахівець працюватиме з жіночою волейбольною командою СК «Прометей» ще мінімум два сезони. 

До тренерського штабу «червоно-білих» разом з Іваном Петковим увійшли: помічник тренера Денис Зуй, статистик Данило Мелюшкин, тренер із загальної фізичної підготовки Леандро Лардоне, помічник тренера Благовест Тодоров, тренер-аналітик Лазар Лазаров, лікар Юрій Ігнатченко та масажист Олег Кривко.

Вітаємо Президента ПВЛУ і СК "Прометей" Володимира Дубинського!

Кажуть, взимку народжуються люди міцного характеру і твердого слова. 

Так і є! 

Володимир Михайлович - людина-лідер - мудрий і справедливий, людина-ідея – енергійний та активний, людина-слово – щирий і непохитний! 

Президенту ПВЛУ, людині, яка всі сили вкладає у розвиток українського спорту та працює заради української перемоги, в день народження хочеться бажати багато всього доброго, світлого і прекрасного. 

СК «Прометей» передав українським військовим потужний розвідувальний БПЛА

Спортивний клуб «Прометей» постійно на зв’язку з військовими і регулярно надає допомогу нашим захисникам. Волейбольні та баскетбольні клуби частину своїх преміальних віддають ЗСУ, Президент клубу разом зі своїми партнерами регулярно донатять на рахунки ЗСУ, для військових придбано більше 20 автівок, клуб постійно допомагає в ремонті. Чимало хлопців з «Прометею» зараз на передовій, частина спортсменів з молодіжки волонтерять. Влітку вдалося придбати шість невеликих безпілотників Autel EVO II та DJi Mavic 3. Вони вже на фронті й виконують свої задачі, допомагаючи нашим хлопцям.

Інтерв'ю президента ПВЛУ Володимира Дубинського: підсумки 2022 року

Президент Професіональної волейбольної ліги України Володимир Дубинський підбив підсумки 2022-року. Зокрема Володимир Михайлович розповів про поточні досягнення у чоловічому та жіночому чемпіонатах України, про перший в історії розіграш Кубку Ліги 2022 та плани ПВЛУ на наступний рік. Про це та багато чого іншого дивіться в інтерв’ю.

Підписка на Володимир Дубинський