Екстраліга
    СК «Прометей»
    Результат матчу
    3-1
     TJ Ostrava
    СК "Прометей"
    м. Кам'янське
    TJ Ostrava
    Ostrava
    Klimeška
    Суперліга Будінвест чоловіки
    ВК "Прометей"
    19:00
    "ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ"
    ВК "Прометей"
    м. Дніпро
    "Епіцентр-Подоляни"
    м. Городок
    CК "Маленький Париж"
    Ліга чемпіонів ЄКВ
    Vero Volley MONZA
    21:00
    СК
    Vero Volley MONZA
    Італія
    СК "Прометей"
    Кам'янське
    Arena Di MONZA
    До наступної гри залишилось:
    Днів
    :
    Часів
    :
    Хвилин
    :
    Секунд
    • Суперліга Dmart жінки
      СК «Прометей»
      Результат матчу
      3-0
      Аланта
      СК "Прометей"
      м. Кам'янське
      "Аланта"
      м. Дніпро
      CК "Маленький Париж"
    • Екстраліга
      СК «Прометей»
      Результат матчу
      3-1
       TJ Ostrava
      СК "Прометей"
      м. Кам'янське
      TJ Ostrava
      Ostrava
      Klimeška
    • Суперліга Будінвест чоловіки
      ВК "Прометей"
      19:00
      "ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ"
      ВК "Прометей"
      м. Дніпро
      "Епіцентр-Подоляни"
      м. Городок
      CК "Маленький Париж"
    • Ліга чемпіонів ЄКВ
      Vero Volley MONZA
      21:00
      СК
      Vero Volley MONZA
      Італія
      СК "Прометей"
      Кам'янське
      Arena Di MONZA
    • Суперліга Будінвест чоловіки
      "ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО"
      16:00
      ВК "Прометей"
      "Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо"
      м. Тернопіль
      ВК "Прометей"
      Дніпро
      CК "Маленький Париж"
    • Екстраліга
      VK UP Olomouc
      18:00
      СК
      VK UP Olomouc
      Olomouc
      СК "Прометей"
      Кам'янське
      UP Olomouc
    • Суперліга Будінвест чоловіки
      ВК "Прометей"
      12:00
      "ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ"
      ВК "Прометей"
      м. Дніпро
      "Епіцентр-Подоляни"
      м. Городок
      CК "Маленький Париж"

      ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

      Турнірна таблиця СУПЕРЛІГА-ДМАРТ
      Суперліга-Дмарт 2022-2023
      Клуб Місто І Пер Пор Очки +/- %
      1 "Аланта" м. Дніпро 8 8 0 24 167 100,0
      2 СК "Прометей" м. Кам'янське 9 7 2 22 150 77,8
      3 "ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ" м. Вінниця 8 7 1 20 178 87,5
      4 СК "Балта" м. Балта 8 3 5 8 -92 37,5
      5 "Галичанка-ЗУНУ" м. Тернопіль 8 2 6 5 -159 25,0
      6 Збірна України U-17 7 1 6 5 -57 14,3
      7 Збірна України U-15 8 0 8 0 -187 0,0
      Турнірна таблиця СУПЕРЛІГА-БУДIНВЕСТ
      СУПЕРЛІГА-БУДIНВЕСТ 2022-2023
      Клуб Місто І Пер Пор Очки +/- %
      1 ВК "Прометей" м. Дніпро 5 5 0 15 134 100,0
      2 "ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок 5 5 0 15 99 100,0
      3 ВК "Житичі-Полісся" Житомир 5 3 2 9 -14 60,0
      4 ВК "МХП-Вінниця" смт. Тростянець 5 3 2 8 -15 60,0
      5 ВСК "Юридична академія" м. Харків 5 2 3 6 -16 40,0
      6 "Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка" м. Решетилівка 5 1 4 4 -71 20,0
      7 "Барком-Збірна України U-18" Львів 5 1 4 2 -54 20,0
      8 "Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо" м. Тернопіль 5 0 5 1 -63 0,0
      Турнірна таблиця MEVZA
      MEVZA 2022-2023
      Клуб Місто І Пер Пор Очки О/ОС +/- %
      1 Békéscsabai Röplabda (HUN) Угорщина 2 2 0 6 42 100,0
      2 HAOK Младост Загреб (CRO) Хорватія 2 2 0 6 30 100,0
      3 OK Calcit Kamnik (SLO) Словенія 1 1 0 3 31 100,0
      4 ASKÖ Steelvolleys LINZ-STEG (AUT) Австрія 2 1 1 2 -4 50,0
      5 Nova KBM Branik Maribor (SLO) Словенія 2 0 2 1 -26 0,0
      6 СК Прометей (UA),Dnipro Україна 1 0 1 0 -20 0,0
      7 OK Марина Каштела (CRO) Хорватія 2 0 2 0 -53 0,0
      Турнірна таблиця ЛIГА ЧЕМПIОНIВ ЄКВ
      ЛIГА ЧЕМПIОНIВ ЄКВ 2022-2023
      Клуб Місто І Пер Пор Очки О/ОС +/- %
      1 Vero Volley MONZA Італія 0 0 0 0 nan
      2 SC "Prometey" UA, Dnipro Україна 0 0 0 0 nan
      3 CS Volei Alba BLAJ Румунія 0 0 0 0 nan
      4 Volero LE CANNET Франція 0 0 0 0 nan
      Турнірна таблиця UNIQA EXTRALIGA ŽENY
      UNIQA EXTRALIGA ŽENY 2022-2023
      Клуб Місто І Пер Пор Очки О/ОС +/- %
      1 VK Prostějov Prostějov 11 10 1 27 0 90,9
      2 SC Prometey UA. Dnipro Kutná Hora 10 8 2 24 0 80,0
      3 VK UP Olomouc Olomouc 11 8 3 22 0 72,7
      4 VK Dukla Liberec Liberec 12 5 7 20 0 41,7
      5 VK Šelmy Brno Brno 10 6 4 17 0 60,0
      6 VK Královo Pole Brno 12 6 6 16 0 50,0
      7 PVK Olymp Praha Praha 10 5 5 14 0 50,0
      8 TJ Sokol Frýdek - Místek Frýdek-Místek 10 5 5 14 0 50,0
      9 TJ Ostrava Ostrava 10 4 6 13 0 40,0
      10 Volejbal Přerov Přerov 10 1 9 6 0 10,0
      11 TJ Sokol Šternberk Šternberk 10 0 10 1 0 0,0

      КОМАНДА

      СК "ПРОМЕТЕЙ" (Кам`яньске)
      Романович Андрій
      Головний тренер
      Мірчев Володимир
      Перший помічник головного тренера
      Олексій
      2-ий Помічник тренера
      Рудик
      Пасуючий
      Котар Уляна
      Центральний блокуючий
      Старостенко Крістіна
      Центральний блокуючий
      Марта
      Догравальник
      Стравінскайте Дануте
      Центральний блокуючий
      Капланська Дарія
      Догравальник
      Капланська Марія
      Догравальник
      Катерина
      Центральний блокуючий
      Мірчева Марина
      Догравальник
      Дзюба Поліна
      Діагональний
      Ігнатченко Юрій
      Масажист команди
      Кривко Олег
      Масажист команди
      ВК "Прометей"
      Левченко Андрій
      Головний тренер
      Тартаковський Ігор
      Перший помічник головного тренера
      Рябов Сергій
      Пасуючий
      Шаповал Дмитро
      Діагональний
      Олексюк Тарас
      Діагональний
      Янчук Дмитро
      Догравальник
      Томілін Олександр
      Догравальник
      Кривобок Іван
      Догравальник
      Штерик Едуард
      Центральний блокуючий
      Клепко Георгій
      Центральний блокуючий
      Гладенко Олександр
      Центральний блокуючий
      Шоркін Дмитро
      Догравальник
      Велецький Денис
      Центральний блокуючий
      Огарков Олексій
      2-ий Помічник тренера
      Мазур Ярослав
      Генеральний менеджер
      Кукса Юрій
      Масажист команди
      СК "Прометей" (Кутна Гора, Чехія)
      Іван Петков
      Головний тренер
      Денис Зуй
      Перший помічник головного тренера
      Данило Мелюшкин
      Статистик
      Світлана Дорсман
      Центральний блокуючий
      Вікторія Даньчак
      Центральний блокуючий
      Анастасія Маєвська
      Центральний блокуючий
      Мірта Грбач
      Центральний блокуючий
      Олександра Міленко
      Догравальник
      Євгенія Хобер
      Догравальник
      Кіма Жаркова
      Діагональний
      Анна Артишук
      Діагональний
      Леандро Лардоне
      Фітнес-тренер
      Димитар Клісаров
      Масажист команди
      Вікі Савар
      Догравальник