“Прометей” програв “Епіцентру” в третьому матчі фінальної серії

prometey

12 квітня у Чернівцях відбувся третій матч фінальної серії чоловічої Суперліги-Дмарт сезону 2023\24.

Нагадаємо, що перші дві зустрічі завершилися на користь ВК “Прометей” (3:0 та 3:2). Фінальна серія матчів за нагороди триває до трьох перемог одного з колективів.

Суперліга-Дмарт 2023-2024. Чоловіки. Фінал. Третя гра:

12 квітня (п’ятниця)

ВК “Прометей” – “Епіцентр-Подоляни” – 2:3 (16:25, 25:22, 25:19, 23:25, 12:15)

Рахунок у серії: 2-1.

У першому сеті наш суперник домінував на майданчику - 25:16.

Другу партію подоляни також розпочали краще (8:5). Навіть після невимушеної перерви через оголошену повітряну тривогу, “Епіцентр-Подоляни” одразу ж продовжили лідирувати (10:5 – 15:10). Проте подача капітана “Прометея” Віталій Щиткова стала великою проблемою для “бізонів” (15:15). Далі була рівна боротьба (19:19). Лише помилка городочан та ейс Дмитра Вієцького змінили ситуацію на користь дніпрян (22:19). У кінцівці підопічні Флавіо Гулінеллі зіграли чітко та злагоджено - 25:22.

Після 10-хвилинної перерви у лідерах знову були представники Хмельниччини (8:5). Однак дніпряни знову проявили характер та настирність і швидко зрівняли рахунок (10:10 – 16:16).помилка на Кавого на подачі та блок “прометеївців” дозволили їм вийти вперед (18:16). Далі був блок Єрещенка (21:17) та його ейс (23:18) і, зрештою, кінцівка сету на користь “Прометея” - 25:19.

“Епіцентр” ні в якому разі не збирався здаватися. Особливо це демонстрував блокуючі Максим Дрозд та Артер Смоляр: ейс від першого та блок другого допомогли “бізонам” стати лідерами (9:6). Подоляни продовжували нарощувати перевагу (16:11) і своє бажання перевести матч на тай-брейк (17:13) . До слова, їм це вдалося - 25:23 та 2-2.

Тай-брейк став звичним видовищем у протистоянні ВК “Прометей” та “Епіцентр-Подоляни”.

Спочатку на арені ПВЛУ панувала рівна боротьба (2:2 – 7:7). Брейкові бали першими змогли заробити подоляни: їх блок та помилка “Прометея” і “Епіцентр” вже мав 2 очки переваги (9:7). “Бізони” приклали максимум зусиль аби втримати набрані бали - 15:12 та 3-2 у підсумку.

Отже, цією перемогою команда з Городка зберегла свої шанси на здобуття золотих нагород чемпіонату України.

Тепер рахунок у серії 2-1 на користь ВК “Прометей”.

Нагадаємо, що фінальна серія матчів триватиме до трьох перемог однієї з команд.

Наступний четвертий матч відбудеться 14 квітня о 16:00.

Дивіться онлайн-трансляції матчів Суперліги-Дмарт на каналі DIVISPORT на YouTube або платформах Megogo та Sweet.TV.