Яким був цей день рік тому: "Прометей" зробив вагомий крок до "Фіналу чотирьох"

Рік тому, 15 січня, СК “Прометей” на домашній арені розпочав 3-й етап Кубка України матчем проти “Галичанки-ТНЕУ-Гадз”. Уже в першому турі зустрілися основні претенденти на вихід до “Фіналу чотирьох”. Гра обіцяла бути цікавою, проте насправді інтрига зберігалася лише в стартовому сеті. Головному тренеру “червоно-білих” Андрію Романовичу навіть довелося брати тайм-аут, коли рахунок на табло був далеко не на користь його підопічних 6:10.

Господарки на протязі тривалого часу не могли наздогнати своїх суперниць – 15:18. Втім, наставник кам’янчанок не поспішав користуватися другою перервою, відчуваючи на досвіді, що його колектив впорається й без додаткових настанов. Так воно в підсумку й сталося – 25:23.

Друга партія почалася із затяжного розіграшу, який залишився за нашими волейболістками. Після цього кілька хвилин на майданчику була присутня лише одна команда - це “Прометей”. Адже тільки так можна пояснити його вражаючий ривок 9:0. Оговтатися від спурту опоненток гості не змогли – 25:13.

У заключному відрізку протистояння тернополянки не встигали страхувати одна одну. Все частіше почали з'являтися порожні зони, чим не соромилися користуватися “червоно-білі” – 6:5. Перевага останніх збільшувалася на очах, і дуже швидко Ангеліна Мірчева скиданням поставила крапку в цій зустрічі – 25:15. Цією перемогою “Прометей” зробив вагомий крок до “Фіналу чотирьох”. Далі на нього очікували матчі проти клубів – "Білозгар-Медуніверситет" та "Університет-ШВСМ", про які ми розкажемо пізніше.