Впевнена перемога «Прометея» при доволі якісній та змістовній грі

Той випадок, коли в передматчевій афіші було більше інтриги, ніж у самому поєдинку. Битва двох лідерів Суперліги закінчилася впевненою перемогою підопічних Андрія Романовича - 3:0 (25:15, 25:15, 25:17).

Перше очко в матчі заробила волейболістка “Галичанки” Тетяна Хилюк. Але недовго раділи йому гості: Катерина Дудник, яка цього вечора була просто неперевершеною, рахунок зрівняла, а через декілька хвилин вивела свою команду вперед - 4:3. Загалом у протистоянні з тернопільчанками наша догравальниця наколотила 23 м'ячі.  Досить агресивно на передній лінії грала Діана Карпець, зокрема на блоці. Саме за допомогою цього технічного елементу мідлблокер “Прометея” зуміла збільшити відрив своєї команди до трьох очок - 6:3.

В діях тернопільчанок простежувався високий клас команди. Не дивно, що «Галичанка» знаходяться в верхній частині турнірної таблиці. Але сьогодні вона грала проти команди, яка ставить перед собою тільки найвищі цілі. Тому, коли на табло горіли цифри 17:10 на користь “Прометея”, навряд чи у когось з любителів волейболу виникала думка про те, що цей результат - сенсація.

«Галичанка» всіма силами чинила кам'янчанкам опір. Так, наприклад, Марія Лозінська намагалася “зачохлити” удар Карпець, але невдало - 19:11. Гості в основному будували свої атаки через Олександру Міленко, але у діагональної не все виходило в цьому матчі. Саме після її помилки рахунок на табло став 22:12. Головний тренер гостей Віктор Туркула скористався у першому сеті обома тайм-аутами, але його команда все одно поступилася - 25:15.

Знову Дудник відкрила рахунок забитим м’ячам своєї команди у другій партії. Даний відрізок гри ознаменувався більш сміливішою грою Міленко. Спочатку вона хорошим ударом зрівняла рахунок, а потім подвійним блоком разом з Лозінською вивела “Галичанку” вперед. “Прометей”, давши суперницям трішки порадіти, взявся за справу: Карпець з третьої зони відновила паритет у сеті, а Дудник ейсом поставила все на свої місця - 3:2. Через кілька розіграшів хороша комбінація кам'янчанок, яку закінчила Діана Франкевич, зірвала оплески на трибунах - 6:3.

Лайза Фігуейредо, на рахунку якої 10 очок у цьому матчі, часто робила помилки на подачі, одна з яких дозволила тернопільчанкам скоротити відставання в рахунку - 7:5. Даша Дрозд по-капітанськи результативним ударом додала впевненості своїй команді, яка в підсумку здійснила ривок - 15:10. Але гості змогли нівелювати відрив за допомогою вже свого капітана Тетяни Хилюк. Після чого волейболістки «Галичанки» почали регулярно помилятися, що призвело до другого програного сету - 25:15.

Перша половина завершальної партії була найцікавішою у матчі, багато в чому через те, що гості змогли нав'язати “Прометею” боротьбу. Колектив з Тернополя навіть вів у рахунку - 6:9. Але, якщо згадувати поєдинок проти вінницького "Білозгару", коли наша команда програла свій перший і поки останній сет в Суперлізі, в грі з "Галичанкою" відчуття, що тут може статися щось подібне, взагалі не було. “Прометей” демонстрував доволі якісну та змістовну гру. Завдяки блоку Ангеліни Мірчевої і результативним ударам Каті Дудник і Діани Карпець рахунок в матчі став рівним - 10:10.

Після неймовірного спасіння від Вікторії Дельрос, наша догравальниця вбила м’яч в підлогу на половині майданчику «Галичанки». Вигране очко придало впевненості нашим гравцям. Волейболістки тернопільської команди, навпаки, занепали духом, а ейс Мірчевої став тому тільки підтвердженням. Тайм-аути підопічним Віктора Туркули не допомагали. В підсумку волейболістки “Прометея” святкували перемогу і в третьому сеті - 25:17.

«Прометей»: Дудник, Карпець, Дрозд (к), Горбаченко, Дельрос (л), Дуденок, Мірчева, Єфременко, Ткаченко, Франкевич, Фігуейредо, Напалкова. Тренер - Андрій Романович.

«Галичанка»: Міленко, Лозінська, Пилипенко, Хилюк (к), Дрьомова, Федик, Борознова, Лях, Ротар (л), Мазенко. Тренер – Віктор Туркула.

Судді: Скібіцький Олексій (Львів) - Гранько Катерина (Харків).

Тривалість матчу: 59 хв. (19+20+20).

Набрані очки: 75-47 (42-26 – атака, 11-5 – блок, 5-1 – ейсы, 17-15 – помилки суперника).

Кращі снайпери: Дудник (23) – Міленко (12).

1 листопада. Кам'янське. СК "Прометей". Глядачі: 600.