ВК “Прометей” вийшов у фінал чоловічої Суперліги-Дмарт 2023\24

prometey

У першій півфінальній грі перемогу одержала команда з Дніпра (3:0). Отже, для виходу у фінал дніпрянам потрібна була перемога із будь-яким рахунком.

Суперліга-Дмарт 2023-2024. Чоловіки. Півфінал. Друга гра:

29 березня (п’ятниця)

ВСК “Юридична академія” – ВК “Прометей” – 0:3 (14:25, 16:25, 16:25)

Рахунок у серії: 0-2.

Стартовий склад ВК “Прометей: Вієцький (набрав 16 очок), Щитков (5), Гладенко (8), Дрия (4), Станкович (5), Єрещенко (16), Брова (л), Бойко (л).

Головний тренер: Флавіо Гулінеллі.

Стартовий склад ВСК “Юридична академія”: Татаренко (набрав 6 очок), Сухінін (3), Стеблецький (1), Арбузов (4), Федосєєв (4), Антоненко (3), Переходнюк (л), Борисов (л). На заміну виходили: Баран (1), Ковальов (9), Степовий (0), Плотнік (1).

Головний тренер: Сергій Коваленко.

Однак у стартовому сеті боротьби не вийшло. Команда італійського фахівця Флавіо Гулінеллі відрізнялася класом та якіснішою грою (12:8 – 20:13). Харків’янам, як вони не намагалися, було складно протидіяти своєму супернику. 25:14 на користь “Прометея”.

У другому сеті ситуація не змінилася. Дніпряни діяли згідно настанов свого тренера (6:3 – 11:3) і це, зрештою, дало позитивний результат - 25:16.

Після 10-хвилинної перерви дніпровський колектив не втратив концентрацію та не розслабився. За всіма ігровими показниками команда у червоній формі виглядала краще: 15 блоків проти 7, 9 ейсів проти 5, 53% реалізації атак проти 32%.

У підсумку, 25:16 та 3-0 на користь ВК “Прометей”

Найрезультативнішими гравцями зустрічі стали нападники “Прометея” Ян Єрещенко та Дмитро Вієцький. Вони принесли своїй команді по 16 очок.

Приз MVP отримав Ян Єрещенко.

Дніпряни здобули другу перемогу у півфінальній серії і таким чином оформили собі вихід до фіналу чемпіонату України.

Нагадаємо, що півфінальні серії матчів триватимуть до двох перемог однієї з команд.

Другим фіналістом стане переможець протистояння “Епіцентр-Подоляни” - “Житичі-Полісся”.

Дивіться онлайн-трансляції матчів Суперліги-Дмарт на каналі DIVISPORT на YouTube або платформах Megogo та Sweet.TV.