ВК “Прометей” став півфіналістом Суперліги-Будінвест 2022-2023

prometey

У другому матчі чвертьфінальної серії підопічні Андрія Левченка також виявилися сильнішими за тернопільську команду “Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо”.

Суперлiга-Будінвест 2022-2023 рр.

Плей-оф. 1\4 фіналу. 2-7 місця. Друга гра

Чернівці. Арена “ПВЛУ”. 9 березня 2023 року

ВК “Прометей” – “Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо” – 3:1 (21:25, 25:22, 25:21, 25:21)

Перший матч – 3:0.

Рахунок у серії: 2-0.

Перший сет на куражі виграв наш суперник – 25:21. У другій партії підопічні Андрія Левченка одразу включилися в гру і діяли більш сконцентровано аніж у попередньому епізоді (10:6 – 19:14). Але тернополяни не здавалися і не полишали надій на перемогу і в цьому сеті. Зрештою, дніпряни виявилися сильнішими – 25:22.

Далі була 10-хвилинна перерва після якої знову зав’язалася боротьба (4:4 – 10:10). У вирішальні моменти дніпряни підключали свою потужну подачу, яка завдала неабияких проблем опоненту – 25:21 і 2-1 на користь номінального господаря майданчику.

Четвертий сет став останнім, хоча “поліціанти” й боролися до останнього, однак підготовка та клас ВК “Прометей” все ж був вищим (8:4 – 16:13). У підсумку 25:21 та 3-1 на користь підопічних Андрія Левченка.

Приз MVP отримав догравальний “Прометея” Іван Кривобок.

Стартовий склад ВК “Прометей”: Рябов (набрав 0 очок), Шаповал (11 очок), Янчук (5 очок), Велецький (0 очок), Клепко (12 очок), Єрещенко (15 очок), Бойко (л), Патратій (л). На заміну виходили: Щитков (4 очки), Кривобок (12 очок), Гладенко (10 очок), Олексюк (1 очко).

Головний тренер: Андрій Левченко.

Стартовий склад “Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо”: Ухман, Паласюк, Омельченко, Білюк, Гандзій, Турик, Мамчур (л). На заміну виходили: Прокопець, Макатуха, Горбенко, Корнєєв.

Головний тренер: Юрій Кравцов.

В 1\2 фіналу дніпряни зіграють з переможцем пари “Решетилівка” – “Житичі-Полісся”.