ВК “Прометей” став фіналістом Суперліги-Будінвест 2022-2023

prometey

24 березня відбувся матч-відповідь півфінальної серії Суперліги-Будінвест. “Прометей” мав нестримне бажання забронювати собі місце у фіналі! Що і зробив, вперше в своїй історії!

Чоловічий волейбол. Суперлiга-Будінвест 2022-2023 рр.

1\2 фіналу. Друга гра

Чернівці. Арена “ПВЛУ”. 24 березня 2023 року

ВК “Житичі-Полісся” – ВК “Прометей” – 0:3 (21:25, 15:25, 27:29)

Рахунок у серії: 0-2.

Старт другої півфінальної зустрічі виявився для “Прометея” не таким легким, як у минулому матчі. Суперник огризався та намагався відповідати потужними атаками. Різницю у рахунку дніпрянам вдалося зробити завдяки точній атаці Яна Єрещенка та ейсу Віталія Щиткова (18:16). Смільними зусиллями червоно-білі змогли зберегти концентрацію до кінцівки партії – 25:21.

Наступний відрізок гри був напрочуд легким для “Прометея”. Підопічні Андрія Левченка зробили все аби суперник у цьому сеті не зміг набрав більше 15 очок.

Третя партія стала найцікавішою за два матчі 1\2 фіналу. Після великої перерви житомирські волейболісти знайшли в собі сили продовжувати боротися. Однак, “Прометей” витримав шалений тиск свого опонента та й бажання здобути “суху” перемогу було просто неймовірним. Ефектним вийшов і заключний розіграш у цьому поєдинку, де впевнену крапку ударом з другої лінії поставив Ян ЄрЕщенко – 29:27.

Цього разу саме він і став кращим снайпером. Догравальний приніс своїй команді 15 очок, а організатори турніру відзначили його почесною відзнакою!

У фіналі ВК “Прометей” зіграє проти команди з Городка “Епіцентр-Подоляни”. Серія матчів за золоті нагороди буде тривати до трьох перемог.