ВК “Прометей” розпочав ІІ тур Суперліги-Дмарт з перемоги над ”МХП”

prometey

Суперлiга-Дмарт 2023-2024 рр.

ІІ тур. 18 листопада 2023 року

ВК “МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос” – ВК “Прометей” – 0:3 (12:25, 13:25, 13:25)

Стартовий склад ВК “МХП-Ладижин”: Лук’янець (набрав 2 очки), Гуршал (3), Ратушняк (3), Скорбатюк (0), Якушенко (9), Чабан (5), Зелінський (л). На заміну виходили: Фудар (1), Постановський (1), Іващенко (0).

Тренер: Кирило Передрій.

Стартовий склад ВК “Прометей: Вієцький (набрав 10 очок), Щитков (6), Терьоменко (8), Велецький (3), Янчук (10), Кривобок (6), Брова (л), Бойко (л). На заміну виходили: Євстратов (0).

Головний тренер: Андрій Левченко.

Команда Андрія Левченка продемонструвала впевнену та злагоджену гру у стартовому сеті (8:5 – 18:9). В цей же момент суперник показав лише 19% реалізації атак, а цього забракло аби ліквідувати відставання.

Наступні дві партії були ідентичними та схожими навіть у рахунку. У другому сеті на потужній подачі Дмитра Вієцького “червоно-білим” вдалося заробити подвійну перевагу (22:11). Зрештою, вони дозволили супернику набрати лише 13 очок.

У третьому сеті знову подачі Вієцького (5:1) та 5 ейсів капітана Віталій Щиткова стали ключовими у цьому відрізку. В результаті, 25:13 та 3-0.

Найрезультативнішими гравцями матчу стали “прометеївці” Дмитро Янчук та Дмитро Вієцький. Вони набрали по 10 очок.

Приз MVP отримав діагональний Дмитро Вієцький.