ВК “Прометей” без проблем здолав “Поліцію охорони” в матчі 6-го туру Суперліги-Дмарт

prometey

Дніпряни впевнено розпочали шостий тур чоловічої Суперліги-Дмарт, здолавши тернопільський колектив “Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо”.

Суперлiга-Дмарт 2023-2024 рр.

VІ тур. 25 січня 2024 року

ВК “Прометей” – “Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо” – 3:0 (25:19, 25:15, 25:19)

Стартовий склад ВК “Прометей: Шаповал (набрав 11 очок), Щитков (0), Гладенко (1), Терьоменко (12), Янчук (9), Станкович (5), Брова (л), Бойко (л). На заміну виходили: Кривобок (5), Євстратов (0).

Головний тренер: Андрій Левченко.

Стартовий склад “Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо”: Глабай (набрав 6 очок), Оніпко (4), Рязанов (3), Черняк (3), Бовсуновський (0), Остроумов (2), Мамчур (л). На заміну виходили: Корнєєв (1), Дідух (5), Горбенко (2), Ухман (2), Пасажін (0).

В.о. головного тренера: Володимир Мірчев.

У стартовому відрізку дніпряни трохи дали “фори” супернику (5:7), але швидко зрівняли рахунок (13:13), адже не бажали віддавати тернополянам жодного сету (18:16). У кінцівці першої партії “Прометей” повністю контролював гру, Дмитро Терьоменко завершив її ейсом - 25:19.

Підопічні Андрія Левченка впевнено лідирували протягом всього другого сету (5:2 – 15:9). Тернополянам було складно справитися з потужною подачею суперника та й зі своєю у них були деякі проблеми. 25:15 та 2-0 для дніпрян.

Ні 10-хвилинна перерва, ні зміна пасуючого у складі “Поліції” не змінили ситуацію на майданчику. Дніпряни продовжували домінувати (12:6) та стрімко наближатися до чергової вже дев’ятої перемоги у чемпіонаті України сезону 2023-2024. Зрештою, 25:19 та 3-0 на користь “Прометея”.

Найрезультативнішим гравцем матчу блокуючий “червоно-білих” Дмитро Терьоменко (12 очок). Він і отримав приз MVP.

prometey

Дивіться онлайн-трансляції матчів на каналі DIVISPORT на YouTube або платформах Megogo та Sweet.TV.