Своєчасно прийшли до тями: «Прометей» здобув «суху» перемогу над «Регіною»

Навряд чи сьогодні «Регіна» продемонструвала свій найкращий волейбол у сезоні. Попри це, рівнянки змогли нав’язати боротьбу «червоно-білим» і були близькими до того, щоб зачепитися бодай за сет.

Звісно, підопічні Петра Хілька мали бажання продовжити свою переможну домашню серію, яка налічувала чотири матчі (для аутсайдера Суперліга вона є досить значною). Але всі прекрасно розуміли клас приїжджої команди, тому всерйоз розраховувати  на позитивний результат господаркам майданчика, найімовірніше, не доводилося.

Олена Напалкова розпочала поєдинок ейсом. Варто відзначити, що волейболістки «Регіни» в цій зустрічі не виконали жодної подачі на виліт. Порадувало й те, що майже всі затяжні розіграші були за підопічними Андрія Романовича. До речі, з перших хвилин протистояння кам’янчанки відрізнялися від суперниць чудовою грою в захисті та на блоці. Найактивнішою у складі «червоно-білих» була Дар’я Дрозд. Спортсменка встигала «чохлити» удари опоненток та атакувати сама. Наприклад, в одному з епізодів наш капітан вдало влучила по перехідному м’ячу – 2:4.

«Регіна» діяла доволі прагматично, але саме така гра дозволяла їй не відпускати далеко «Прометей» – 6:7. Через декілька розіграшів Валерія Паршина помилилася в атаці, влучивши в сітку. Після цієї невдачі перевага кам’янчанок збільшилася, а терпіння наставника господарок у той момент дорівнювало нулю - спеціаліст вирішив взяти тайм-аут – 9:13.

Далі наші суперниці стали свідками того, як Діана Карпець вбила «цвях» у їхню половину майданчика - 11:18. Згодом Напалкова дезорієнтувала рівнянок скиданням - 15:21. Дрозд почимчикувала в зону подачі, а вже через декілька секунд волейболістка раділа ейсу – 15:22. Двома поспіль блок-аутами Катерини Дудник заробила для своєї команди сет-бол, який вдалося реалізувати з першої спроби – 16:25.

Доволі легка перемога в першій партії не пройшла безслідно для підопічних Андрія Романовича. Ближче до кінця другого сету з ними сталося щось незрозуміле. Хоча спочатку варто сказати про те, як все починалося. Команди йшли на рівних до рахунку 6:6. Але потім завдяки вдалій грі «Прометея» на блоці «Регіна» тривалий час не могла «знятися» - 7:15.

Коли це все-таки сталося, Кароліна Підгурська подала в аут. Карпець зі своєї улюбленої третьої зони поцілила точно в ціль, зробивши перевагу «червоно-білих» двозначною – 9:18. Згодом +10 для гостей перетворилися на всього лише +1: підопічні Хілька піймали кураж, а натиск кам’янчанок, навпаки, згас на очах. Рахунок 20:21 на табло вже точно ніхто не очікував побачити. 30-секундна перерва Андрія Васильовича привела до тями його підопічних. Дрозд і компанія все-таки змогли перехопити ініціативу й довести даний відрізок гри до перемоги – 21:25.

Господарки змогли нав’язати боротьбу своїм суперницям у заключній партії лише на її початку. Подвійний блок Напалкової та Карпець допоміг «Прометею» подвоїти перевагу – 6:8. Таїсія Хорольська пішла ва-банк і зробила ставку на силову подачу, проте вона виявилася невдалою – 7:10.

«Регіна» підсіла психологічно: їхня відчайдушність та відданість кожному розіграшу, які були присутні під час неймовірного спурту в другому сеті, вирушили відпочивати. Показовим моментом стала звичайна подача наших спортсменок, після якої рівнянки не змогли навіть організувати атаку – 9:13. Вже після ейсу Десіслави стало зрозуміло, що господарки остаточно опустили руки – 12:18. Кінцівка поєдинку, на щастя для нас, пройшла без нервів – 16:25.

«Регіна»: Коломієць, Хорольська, Росоха, Завала, Стрельбицька, Савочкіна, Грязіна, Палій, Вікторчук (л), Тимчак (к), Паршина, Підгурська, Онопрійчук. Головний тренер – Петро Хілько.

«Прометей»: Дудник, Карпець, Дрозд (к), Горбаченко, Дельрос (л), Дуденок (л), Єфременко, Ткаченко, Франкевич, Фігейредо, Лофф да Сілва, Ніколова, Напалкова. Тренер - Андрій Романович.

Судді: Ковальчук Андрій - Копач Віталій.

Тривалість матчу: 67 хв. (21+26+20).

Набрані очки: 53-75 (26-37 – атака, 4-13 – блок, 0-6 – ейси, 23-19 – помилки суперника).

Кращі снайпери: Карпець, Ніколова (12) – Хорольська (12).

6 березня. Рівне. СЗ ДЮСШ №4. Глядачі: 87.