Суперліга-Дмарт: “Прометей” вийшов переможцем із дніпровського дербі

У 5-му турі Суперліги-Дмарт СК “Прометей” проводив один поєдинок. Суперницями підопічних Івана Петкова були волейболістки “Аланти”, а сам матч проходив у Слобожанському.

У підсумку дніпровське дербі тривало всього три партії. Кращою ж бомбардиркою протистояння стала Адора Анае, яка сьогодні дебютувала за “червоно-білих”. На рахунку догравальниці 12 балів.

Зустріч розпочалася зі спурту господарок майданчика — 4:0. Активними діями в ці хвилини відзначилася Богдана Анісова. У першій партії наш капітан записала до свого активу 8 очок. Потім замість неї вийшла саме американка.

На днях нам грати проти “Девелопреса” в Лізі чемпіонів — про це точно пам'ятає наставник “Прометея”, а тому ротація складу тут цілком доречна. По ходу поєдинку на паркеті також з'являлися Ольга Гейко та Анна Харчинська.

Артем Дигтяренко ще до екватора сету скористався тайм-аутом, бо відрив між опонентками на той момент складав п'ять пунктів — 11:6. Далі наші спортсменки взяли ще декілька очок завдяки блоку, зокрема Хейді Казанова “зачохлила” Валерію Нудьгу — 15:8.

Адора з лавки запасних пішла подавати і відразу ж заробила ейс — 22:12. Пройшла атака першим темпом Діани Мелюшкиної. Згодом блокуюча разом з Гейко не дала м'ячу перелетіти сітку після пострілу Юлії Литвиненко — підстраховка в гостей не спрацювала — 25:15.

Другу партію “Прометей” завершив з ще більшим відривом. У “Аланти” не виходило взагалі нічого. Посипалися помилки, тому в підсумку дніпрянки змогли набрати лише 11 балів. Цікаво, що після цього в заключному відрізку з вогником в очах вони вперше вийшли вперед — 3:5. Втім, дуже скоро команда Петкова його загасила, продовживши диктувати свої умови на майданчику — 25:12.

Отже, “червоно-білі” здобувають дев'яту поспіль звитягу в чемпіонаті та готуються до матчу Ліги чемпіонів ЄКВ проти польок. Відбудеться він 7 грудня в запорізькому ПС "Юність". Початок о 19:00. Відео онлайн-трансляція на Youtube-каналі Dmart TV.

“Прометей”: Дудник, Мелюшкина, Анісова (к), Дімітрова, Сільченкова, Казанова, Кітіпова, Анае, Харчинська, Гейко, Кутнякова (л), Тодорова (л), Мазенко. Тренер – Іван Петков.

“Аланта”: Нудьга, Литвиненко (к), Кочеткова, Васильєва (л), Лозінська, Букацелі (л), Олійник, Леоненко, Яворська, Яковчук, Великоконь, Хорольська.

Тривалість матчу: 54 хв. (19+17+18).

Судді: Умінська Світлана - Умінський Євген.

Набрані очки: 75-38 (44-21 – атака, 8-4 – блок, 6-2 – ейси, 17-11 – помилки суперника).

Кращі снайпери: Анае (12) – Леоненко (8).

4 грудня. СК “Слобожанський”. Глядачі: 229.