СК “Прометей” виходить до “Фіналу чотирьох” Кубка України

Волейболістки “Прометея” в трьох сетах здолали ВК “Білозгар-Медуніверситет” та достроково вийшли до наступного етапу Кубка України – «Фіналу чотирьох». Впевнена перемога не може не радувати вболівальників та президента клубу Володимира Михайловича Дубинського, який завжди палко підтримує своїх зірочок на трибунах.

Відзначимо, що сьогодні в основі нашої команди прогнозовано вийшли гравці, які поки не багато отримують ігрового часу в Суперлізі, зокрема Ракель Лофф Да Сілва. До речі, саме вдалі дії бразилійки допомогли нам відновити паритет після невпевненого початку - 2:2. Проте досить швидко на подачі Ольги Павляшик рахунок став 2:7, тому Андрій Романович, не вагаючись, взяв перерву.

Господарки прийшли до тями та ринулися наздоганяти «Білозгар»: Дар’я Дрозд знайшла пробоїну в подвійному блоці суперниць, а згодом нагадала про себе й Катерина Дудник - 7:9. Далі лідер вінничанок Валерія Якушева в притаманному для себе силовому стилі заробила для команди 10-те очко, але кам’янчанки швидко “знялися” - 9:10.

Після того, як кращий бомбардир протистояння Діана Франкевич рахунок зрівняла, гості зовсім опустили руки. Кілька ейсів Олени Напалкової вивели назовні проблеми з прийомом у підопічних Юлії Якушевої. Звідси й відсутність якісної доводки, яка стала однією з причин стрімкого спурту наших спортсменок - 21:12. Коли здавалося, що сет вже можна завершувати, “Прометей” привіз собі кілька м'ячів, але це не завадило йому святкувати перемогу - 25:15.

У другій партії замість Дрозд на майданчику з'явилася Діана Карпець. Центральній блокуючій знадобилося мінімум часу для того, щоб увійти в гру та заробити очко - 2:1. “Прометей” продовжував володіти ініціативою, проте інколи сам собі створював проблеми - 5:3. Лайза Фігуейредо пішла відпочивати, а в гру ввійшла Анна Єфременко. Спортсменка здивувала потужною подачею, «протиотруту» для якої гості знайти так і не змогли. Ейсом діагональна в підсумку сет і закінчила - 25:16. Всього на її рахунку в цьому поєдинку три подачі на виліт.

Заключний відрізок даного протистояння також пройшов під диктовку господарок. Хоча вінничанки все ж змогли нав'язати боротьбу “Прометею” в першій половині партії. Кам’янчанки вели з комфортною перевагою в чотири очки - 9:5, але зарано почали думати про перемогу, через що втратили ритм гри. Воротниченко “зачохлила” Ракель, а в наступному розіграші не змогла підстрахувати на задній лінії Франкевич, яка саме для цього там і знаходилася - потроху та помалу «Білозгар» рахунок зрівняв - 12:12.

“Прометей” не став зволікати з відповіддю й організував свій ривок - 17:13. Через кілька розіграшів у нашої команда пройшла чудова комбінація, яка додала їй ще більше сил та азарту, а глядачам - естетично задоволення. Гості почали помилятися все частіше, і зовсім скоро підопічні Романовича раділи перемозі - 25:18 і 3-0 по сетах, яка дозволила їм достроково вийти до “Фіналу чотирьох” Кубка України. Вітаємо команду з цим успіхом!

«Прометей»: Дудник, Карпець, Дрозд (к), Горбаченко, Дельрос (л), Дуденок, Мірчева, Єфременко, Франкевич, Фігуейредо, Лофф Да Сілва, Напалкова. Тренер - Андрій Романович.

"Білозгар-Медуніверситет": Якушева Ю., Лизанець (к), Федоряк, Павляшик, Владова, Літвіновська, Салабутіна (л), Лазуренко, Якушева В. Воротниченко, Таранцова. Тренер - Юлія Якушева.

Судді: Скібіцький Олексій - Босенко Володимир.

Тривалість матчу: 61 хв. (20+21+20).

Набрані очки: 75-49 (50-22 – атака, 6-7 – блок, 9-8 – ейси, 10-12 – помилки суперника).

Кращі снайпери: Франкевич (15) – Якушева (11).

16 січня. Кам'янське. СК «Прометей». Глядачі: 657.