“Прометей” — “Волинь”: одинадцята поспіль перемога “червоно-білих” у Суперлізі-Дмарт

Перший матч 7-го туру чемпіонату України між “Прометеєм” та “Волинню-Університетом-ОДЮСШ” запам'ятався вболівальникам затяжними розіграшами та яскравою грою обох команд, де в підсумку одинадцяту поспіль ​перемогу в Суперлізі-Дмарт святкували “червоно-білі”.

Іван Петков дав ігровий час волейболісткам, які до цього мало отримували його по ходу сезону. Початок поєдинку залишився за гостями — 2:6. Після певних настанов болгарського фахівця під час тайм-ауту його підопічні стали діяти більш уважно, зокрема, на подачах. Так, ейси Адори Анае та Ольги Гейко допомогли вирівняти паритет — 8:8.

Натомість у волинянок виникали проблеми із введенням ігрового снаряду. Про що говорить статистика: за весь поєдинок вони не подали жодного ейсу. Переграли ми опоненток і на блоці — 10 проти 3. Саме цим елементом Юлія Герасимова принесла господаркам черговий бал — 14:11.

Вколотила м'яча в підлогу Марина Мазенко, збільшивши перевагу “Прометея” до чотирьох очок — 19:15. Однак скоро після серії помилок Петкову знову довелося брати перерву — 20:18. Ударний відрізок видала Адора, яка шокувала суперниць результативними атаками. Американка також продемонструвала своє вміння прикладатися по перехідному. Останнє ж слово у цій партії лишилося за Хейді Казановою, яка в кінцівці ненадовго змінила Анну Харчинську — 25:20.

Наступний відрізок протистояння також проходив під диктовку “червоно-білих” — 4:1. Хоча у стартові його хвилини лучанки намагалися від них не відставати. Наприклад, Вікторія Даньчак спочатку пробила блок, а потім здивувала наших дівчат планером. Останні на нього зреагували, проте догравання однаково було за “Волинню” — 5:5.

Підопічні Івана Петкова організували спурт (9:1). Гості не розгубилися і продовжили чіплятися за свої шанси, що допомогло їм виграти наступні п'ять розіграшів поспіль — 14:11. Іван Петков з такими діями свого колективу миритися не став і скористався тайм-аутом. Після паузи Ольга Гейко частіше почала підключати до атак Катерину Сільченкову. Догравальниця у той момент не хибила, на відмінну від опоненток — 25:17.

А от у заключній партії боротьби не вийшло. "Прометей" дозволив волинянкам занести до свого активу всього 13 пунктів. Додамо, що кращою снайперкою зустрічі стала Адора Анае. На рахунку спортсменки 20 очок.

“Прометей”: Дудник, Мелюшкина, Анісова (к), Дімітрова, Сільченкова, Казанова, Кітіпова, Анае, Герасимова, Харчинська, Гейко, Кутнякова (л), Тодорова (л), Мазенко. Тренер – Іван Петков.

“Волинь-Університет-ОДЮСШ”: Марина Скрипник, Наталія Ксендзук, Дар'я Гуренко, Вікторія Даньчак, Олена Рудик (к), Анна Артишук, Анастасія Карасьова (л), Юлія Димар. Тренер — Сергій Федонюк.

Тривалість матчу: 64 хв. (23+21+20).

Судді: Овчарук Сергій - Босенко Володимир.

Набрані очки: 75-50 (39-29 – атака, 10-3 – блок, 6-0 – ейси, 20-18 – помилки суперника).

Кращі снайпери: Адора (20) — Артишук (11).

27 грудня. СК “Слобожанський”. Глядачі: 55.