“Прометей” вдруге за сезон переміг “Житичі-Полісся” у матчі Суперліги-Дмарт

prometey

Центральним матчем 8-го туру чоловічої Суперліги-Дмарт став двобій між лідерами поточного сезону ВК “Житичі-Полісся” та ВК “Прометей”.

Суперлiга-Дмарт 2023-2024 рр.

VІІІ тур. 25 лютого 2024 року

ВК “Житичі-Полісся” – ВК “Прометей” – 0:3 (22:25, 22:25, 15:25)

Стартовий склад ВК “Житичі-Полісся”: Шаповал (набрав 11 очок), Бабіч (4), Віліманович (2), Рудницький (7), Лубан (8), Дідович (9), Хваста (л), Яблонський (л).

Головний тренер: Сергій Терейковський.

Стартовий склад ВК “Прометей: Вієцький (набрав 15 очок), Щитков (3), Терьоменко (9), Дрия (7), Станкович (8), Єрещенко (20), Брова (л), Бойко (л).

Головний тренер: Флавіо Гулінеллі.

Старт цього одного з найочікуваніших протистоянь був повністю за чинним чемпіоном країни. Досвідчений догравальний Ян Єрещенко заробив два брейкових бали завдяки грі на сітці та блоку (6:4). Він і надалі “феєрив” і максимально допомагав в прийомі та в атаці своїм партнерам Дмитру Терьоменку та Дмитру Вієцькому (16:10). Правда у кінцівці “Житичі” дещо “підтягнулися” у рахунку, кілька разів поставивши блок та провівши результативні атаки (18:20). Втім, цього було недостатньо аби переломити хід цього сету. 25:22 на користь “Прометея”.

Успішний результат першої партії ще більше зарядив дніпрян не зупинятися та продовжувати активно тиснути на суперника своїм подачами й атаками. Ейс сербського легіонера Михайла Станковича зміцнив перевагу “червоно-білих” (4:1), а його партнерам додав стимулу та простору для ризику і потужних атак (5:1 – 8:4 – 11:8). Проте волейболісти житомирського клубу не збиралися здаватися без бою і спільними зусиллями поставили три поспіль блоки, зрівнявши рахунок на табло (11:11). Однак помилка Миколи Рудницького на подачі і блок Єрещенка знову вивели “Прометей” вперед (13:11). Перевага підопічних Флавіо Гулінеллі збереглась до кінцівки сету (18:15). Крапку у цьому відрізку гри поставив Дмитро Вієцький - 25:22.

10 хвилин перерви не мали ніякого впливу на колективи. Волейболісти “Прометея” знову заволоділи ініціативою (7:4), а житомирян весь сет довелося бути в ролі наздоганяючих (9:16 – 12:18). Завершився матч двома ейсами Дмитра Вієцького та блоком Дмитра Терьоменка. В результаті, 25:15 та 3-0 на користь чинного чемпіона країни.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став догравальний Ян Єрещенко (20 очок). Він і отримав приз MVP.