"Прометей" у матчі з “Галичанкою” підтвердив свій статус фаворита

У другому матчі 9-го туру СК “Прометей” зустрічався з останньою командою чемпіонату України “Галичанкою-ЗУНУ”. За тринадцять поєдинків тернополянки ще не здобули жодної перемоги. Тому очевидними фаворитками зустрічі вважалися саме наші спортсменки.

Різниця у класі впадала в очі вже на старті. У діях суперниць було багато браку, зокрема, на прийомі. Про що говорять і 11 ейсів “червоно-білих”. Саме цим ігровим елементом Нася Дімітрова завершила першу партію на власну користь — 25:11.

У наступному сеті рахунок відкрили гості. Підопічні Івана Петкова відповіли спуртом — 7:1. Людмила Чорненька взяла тайм-аут, після якого її колектив скоротив відставання майже до мінімуму - 7:5. Втім, представниці Дніпропетровщини своєчасно навели приціл та не залишили опоненткам жодного шансу як у другому — 25:9, так і третьому відрізках гри — 25:11.

“Прометей”: Дудник, Мелюшкина, Анісова (к), Дімітрова, Сільченкова, Казанова, Кітіпова, Анае, Герасимова, Харчинська, Гейко, Кутнякова (л), Тодорова (л), Мазенко. Тренер – Іван Петков.

"Галичанка-ЗУНУ”: Бровченко, Дрьомова (к), Федик,Проценко, Павлик, Кімак, Риболовлєва, Тимошенко (л), Попович, Туркула, Голод, Грицик. Тренер — Людмила Чорненька.

Тривалість матчу: 47 хв. (15+16+16).

Судді: Овчарук Сергій - Осадчий Олександр.

Набрані очки: 75-31 (40-16 – атака, 5-2 – блок, 11-2 – ейси, 19-11 – помилки суперника).

Кращі снайпери: Казанова (15) — Федик (6).

12 січня. СК “Слобожанський”. Глядачі: 38.