«Прометей» перемагає «Маріцу» в першому матчі закордонних зборів

Чинний чемпіон Болгарії нічого не зміг протиставити підопічним Івана Петкова на власному майданчику. В першому матчі «Прометея» на закордонних зборах у Пловдиві наші спортсменки постійно були на крок попереду. Як підсумок, впевнена перемога 3-1 (25:18, 25:22, 25:21, 23:25). Відзначимо, що колективи домовилися зіграти чотири партії, незважаючи на хід подій у цьому поєдинку. Тож, якщо б це була офіційна зустріч, то рахунок на табло зафіксував би перемогу «червоно-білих» уже після трьох сетів.

У першому відрізку протистояння впадали в очі впевнені дії кам’янчанок на блоці та їхня розважлива гра в атаці, завдяки чому вони поступово нарощували свою перевагу - 8:6. До слова, зі стартових хвилин поєдинку наш наставник випустив основний склад. За рахунку 13:8 на користь гостей тренер господарок Лазар Лазаров взяв тайм-аут. Перерва пішла на користь суперницям, і згодом останні організували спурт, приблизившись до «Прометея» на відстань в один пункт – 18:17.

Здавалося б, що за таких умов психологічна перевага повинна бути на боці болгарок. Втім, Іван Петков зміг вселити впевненість у гру своїх підопічних навіть після програного цікавого затяжного розіграшу, який міг стати відправною точкою для успіху «Маріци», принаймні, в першому сеті. Наші волейболістки видали ударну кінцівку, а вишенькою на торті став потужній результативний постріл Катерини Дудник - 25:18.

Кам’янчанки продовжували радувати своєю грою й надалі, що, безумовно, приносило плоди - 12:7. Проте, як і в першій партії, опонентки просто так віддавати перемогу не збиралися – 16:16. Головний тренер «червоно-білих» почав активно використовувати ротацію: на паркеті з’явилися Анна Харчинська та Марина Мазенко. Саме центральна блокуюча смачно приклалася по перехідному після невдалого прийому господарок на подачі Дудник, що допомогло її колективу знову відірватися від «Маріци» - 21:18. Крапку в даному відрізку матчу поставила інша представниця першого темпу – Діана Мелюшкина, яка «зачохлили» Іву Дудову - 25:22.

Наступні партії також проходили у приблизно рівній боротьбі. Єдине, що відрізняло їх, – це переможці. Так, підопічним Лазарова не вистачило агресії в атаках, щоб радіти успіху і в третьому сеті. Але заключний відрізок зустрічі вони нашим дівчатам уже не віддали – 23:25.