«Маріца» та «Прометей» розійшлися миром у другій очній зустрічі

Так буває у волейболі, коли команди грають у нічию, проте тільки в товариському матчі. Сьогодні про це ще раз нагадали «Маріца» та «Прометей», зустріч яких закінчилася з рахунком 2-2 (25:22, 23:25, 24:26, 25:17).

Нагадаємо, що колективи змагалися в болгарському місті Пловдив, де перший сет залишився за господарками майданчика. Кам’янчанки хоч і очікували від суперниць значно більшої активності, ніж у вчорашньому поєдинку, проте впоратися з їхнім напором однаково не змогли - 25:22. В першу чергу, завадив цьому невдалий прийом. Принаймні, так здалося на перший погляд.

Головний тренер «червоно-білих» Іван Петков продовжив розпочату ще в першому протистоянні з «Маріцею» ротацію складу. Зокрема, в грі можна було побачити Діану Франкевич, Аллу Політанську та Тетяну Ротар. Остання регулярно поступалася місцем на паркеті Шарі Венегас, і навпаки.

«Прометей» відпустив болгарок і на початку другої партії – 6:3. Втім, дуже скоро ейс Діани Мелюшкиної, за яким прослідувала ще одна вдала атака наших спортсменок, вирівняли положення клубів у даному відрізку зустрічі – 7:7. Після цього гості заволоділи ініціативою, що призвело до їхнього успіху – 23:25.

Перемога в наступному сеті гарантувала б «червоно-білим», як мінімум, залишитися непереможеними в цьому матчі. В підопічних Лазара Лазарова же були зовсім інші плани на цей рахунок. Дуже їм кортіло реваншуватися за вчорашню поразку. Свої наміри дівчата підтвердили на старті партії результативними кат-шотами – 6:2.

Наші волейболістки по ходу поточного сезону неодноразово демонстрували психологічну стійкість і вміння виходити з будь-яких ситуацій, не став виключенням і поєдинок проти «Маріци». Вони зуміли не тільки вирівняти гру, а й дотиснути опоненток – 24:26. А ось заключний відрізок все ж залишився за господарками – 25:17. В підсумку – бойова нічия!