Кубок Ліги 2022 серед жінок - справжнє волейбольне свято (Відео)

Аланта - володар Кубку Ліги 2022 серед жінок

З 26 по 28 грудня жіночі команди Професіональної волейбольної ліги України вирішували долю першого розіграшу Кубку Ліги 2022. Тоді це стало справжнім передноворічним феєрверком у світі українського волейболу. Бо дівчата показали класну гру і сильне бажання здобути трофей переможця, який дає право у наступному році ще й представляти нашу країну на європейській арені.

Клуби, що посіли перші два місця за підсумками другого кола Суперліги-Дмарт, напряму вийшли до півфіналу Кубку - це «ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ» і «Аланта». Водночас за дві інші путівки до 1/2 фіналу третя команда чемпіонату мала б зіграти з шостою, а четверта - з п'ятою. Проте «Галичанка-ЗУНУ» (6 місце) знялася з Кубку Ліги через хворобу майже усіх членів команди, через що «Прометей» (3) автоматично став третім півфіналістом.

Тож, 26 грудня на арені «ПВЛУ» в Чернівцях відбувся лише один поєдинок жіночого Кубку Ліги. На шляху до півфіналу «Балта» зустрічалася зі збірною України U-17 і тоді перемогу відсвяткували представниці Одещини.

А вже 27 грудня відбулися півфінальні матчі Кубку Ліги серед жіночих команд. За підсумками чотирьох сетів гри між командами «ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ» і «Балта» тріумфували вінничанки та стали першими фіналістками змагань. У поєдинку між «Алантою» та «Прометеєм» перемогу святкували підопічні Гарія Єгіазарова.

Володаря Кубку Ліги 2022 у фіналі визначали «ДоброДій» та «Аланта», які на сьогодні очолюють турнірну таблицю Суперліги-Дмарт. Зрештою ми отримали просто неперевершений п'ятисетовий поєдинок, який ознаменувався божевільною розв'язкою. Дніпровська «Аланта» стала переможницею першого в історії українського волейболу розіграшу жіночого Кубку Ліги 2022.

Але справжня цінність цього змагання навіть не у статусі і не в цифрах у турнірній таблиці. Головне – це емоції, які пережили як самі гравчині, так і численні вболівальники. Бо усі кубкові протистояння були варті уваги, а дівчата показали справжній професіональний волейбол.

Тож, згадаємо найкращі миті на майданчику і ще раз відчуємо спортивний азарт та жагу до перемоги!