Десята перемога в Суперлізі цього сезону та п’ята – над «Галичанкою» в усіх турнірах

Перший поєдинок перенесеного 3-го туру Суперліги за участю «Прометея» не приніс жодних сенсацій. Підопічні Івана Петкова впевнено перемогли волейболісток «Галичанки-ЗУНУ» в трьох сетах. Сподобалося те, що всі вони пройшли без перепадів у грі кам’янської команди. Про що свідчить і рахунок на табло: «червоно-білі», так як саме вони сьогодні диктували умови на майданчику, дозволили суперницям набрати приблизно однакову кількість очок у кожній з партій.

Матч розпочався зі швидких обопільних результативних атак - 2:2, 3:3. Високий темп гри до середини сету вдалося втримати лише «Прометею» - 12:8. Проте це не означає, що гості перестали боротися. Як зазначив наставник наших суперниць Віктор Туркула після зустрічі, якби його команда так добре грала до цього, то зараз би точно не перебувала в групі аутсайдерів чемпіонату.

Дійсно, незважаючи на восьме місце в турнірній таблиці Суперліги, тернополянки демонстрували досить змістовний волейбол протягом усього поєдинку. Але, щоб боротися на рівних з лідером змагань, цього виявилося недостатньо. У складі «червоно-білих» хотілося б відзначити догравальницю Даямі Санчес, атакам якої опонентки протидії знайти не змогли. Тому кубинка з 19-ма балами стала кращим снайпером протистояння.

За рахунку 16:11 господарки організували ривок (4:0), після чого ввімкнули режим очікування другої партії. На майданчику з’явилася Алла Політанська. Зв’язуюча допомогла Діані Мелюшкиній «зачохлити» Інну Деніну й заробити останнє очко в даному відрізку – 25:16. Але перед цим варто згадати технічний постріл Катерини Дудник в куточок першої зони.

Другий сет відрізнявся від першого лише тим, що суперниці не зуміли нав’язати нам боротьбу на його початку. «Прометей» вирішив не відкладати справу в довгий ящик і повів 3:0. Скоро пройшли атаки першим темпом Дар’ї Дрозд - 5:2. Продовжувала тероризувати гостей своїми «гарматами» Даямі Санчес, після яких Туркулі навіть довелося брати 30-секунду перерву. Втім, на кубинку пауза не подіяла – 9:3. Часто в цій грі догрвальниця заробляла очки саме після вдалого доведення м'яча до Лори Кітіпової.

У гру замість Анастасії Крайдуби вступила Анна Харчинска, яка збільшила перевагу «червоно-білих» до восьми очок – 16:8. У цей проміжок часу господарки могли похвалитися вдалими діями на блоці. Наприклад, Валерія Дрьомова не спромоглася обіграти на сітці нашого капітана - 20:11. У кінцівці партії Марина Мазенко змінила Діану Мелюшкину. Саме центральна блокуюча поставила крапку в даному відрізку, не залишивши шансів своїй колишній команді блок-аутом - 25:17.

У заключному сеті було помітно бажання тернополянок взяти бодай партію - 5:6. Але результативні дії підопічні Віктора Туркули ліквідовували своїми ж помилками. Так, спочатку Людмила Борознова, а згодом і Тетяна Хилюк помилилися на подачі – 11:9. Не в змозі була допомогти «Галичанці» й колишня волейболістка кам’янського клубу Вікторія Дельрос.

Згодом відпочивати вирушила Катерина Дудник, а замість неї на паркеті з’явилася Діана Франкевич. Іван Петков після матчу похвалив усіх спортсменок, які ввійшли в гру з лави запасних. Адже при цьому якість гри його колективу не змінилася, як і результат – 25:16. Таким чином господарки здобули десяту поспіль перемогу в Суперлізі цього сезону і п’яту – над «Галичанкою» в усіх турнірах.

«Прометей»: Дудник, Мелюшкина, Дрозд (к), Політанська, Сільченкова, Кітіпова, Крайдуба, Харчинська, Франкевич, Санчес, Ротар (л), Мазенко, Венегас (л). Тренер – Іван Петков.

«Галичанка-ЗУНУ»: Ігнатова, Пилипенко, Федин, Хилюк (к), Дрьомова, Федик, Борознова, Лях, Дельрос (л), Деніна. Тренер – Віктор Туркула.

Судді: Гранько Катерина - Паєвський Володимир.

Тривалість матчу: 63 хв. (21+22+20)

Набрані очки: 75-49 (48-29 – атака, 9-4 – блок, 7-1 – ейси, 11-15 – помилки суперника).

Кращі снайпери: Санчес (19) – Борознова (10).