Волейболістки СК «Прометей-2-ДДТУ» про участь у турнірі EEVZA

З 10 по 15 березня в латвійському місті Даугавпілс проходив юнацький чемпіонат Східно-Європейської волейбольної зональної асоціації серед дівчат віком до 16 років. У турнірі приймала участь і збірна України, до кінцевої заявки якої потрапили чотири вихованки Академії СК «Прометей»: Софія Бровченко, Маргарита Гейко, Валерія Кравченко та Поліна Герасимчук.

Суперницями підопічних Віктора Туркули по групі були волейболістки Естонії, Росії та Грузії. Здобувши лише одну перемогу над останніми, наші волейболістки посіли третю сходинку в квартеті й втратили шанси боротися за медалі змагань. Проте українки все ж завершили свої виступи на мажорній ноті: в матчі за п’яте місце вони здолали представниць Литви.

Далі на дівчат чекає виїзд до Харкова у складі «Прометея-2-ДДТУ» на ігри Вищої ліги за 9-12 місця. Їхніми суперниками будуть: «ПНУ-Університет», Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської області-2 та МСК «Дніпро». До слова, кам′янчанки поступилися на першому етапі чемпіонату всім трьом колективам.