СК «Прометей-2-ДДТУ» здобув першу перемогу у Відкритому Кубку Академії

Сьогодні в спортивному залі Дніпровського державного технічного університету стартував Відкритий Кубок Академії «Прометей». За словами директора Академії Максима Беспальчука, головна мета турніру полягає в тому, щоб зрозуміти, що на сьогоднішній день уміють наші волейболістки.

СК «Прометей-2-ДДТУ» вже здобув першу перемогу, обігравши запорізьку «Орбіту-Спортінтернат» з рахунком - 3:0 (25:19, 25:15, 27:25). Підопічні Ірини Комісарової володіли ініціативою в двох стартових сетах, про що говорить і рахунок на табло. А от третій відрізок гри пройшов у рівній боротьбі. Господарки майданчика навіть були близькими до того, щоб втратити партію. Втім, все ж зуміли зібратися й довести сет, а з ним і матч до власної перемоги.

В іншій зустрічі між командами «Київська область-Спортліцей» (Біла Церква) та ДЮСШ «ТЕМП» (Тернівка) сильнішими виявилися білоцерківчанки – 3-0 (25:14, 25:11, 25:15). Саме вони стануть наступним суперником кам’янчанок у цих змаганнях. Гра відбудеться сьогодні о 18:30.

О 16:30 розпочався поєдинок між «Орбітою» та «Темпом». Невдаха цієї дуелі втратить навіть теоретичні шанси на перемогу в турнірі.