діагональна

Олеся Рихлюк стала гравчинею СК «Прометей»

Діагональна національної збірної України Олеся Рихлюк у сезоні 2023/24 захищатиме кольори СК «Прометей». Таку новину повідомив президент «червоно-білих» Володимир Дубинський на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Анна Артишук — MVP першого фінального матчу між “Добродієм” і “Прометеєм”

СК “Прометей” зробив вагомий крок до захисту титулу чемпіона України. У першому фінальному матчі Суперліги-Дмарт наша команда перемогла ВК “Добродій-Медуніверситет-ШВСМ”. 

Найціннішою гравчинею поєдинку стала діагональна “червоно-білих” Анна Артишук. Волейболістка з'явилася у старті і повністю виправдала довіру тренера. На її рахунку сьогодні 15 очок. 

Вітаємо Анну з нагородою MVP!

Вітаємо з днем народження Євгенію Хобер!

12 березня свій день народження святкує догравальниця СК “Прометей” Євгенія Хобер! Вітаємо спортсменку та бажаємо міцного здоров'я, мирного неба і перемог як у житті, так і спорті!

Нехай дім наповнює щастя та тепло, душу – гармонія та спокій! У серці нехай живе кохання, у думках — позитив! Нехай доля подає яскраві подарунки та радісні події, а в житті завжди буде гарна погода! 

Вікторія Даньчак — MVP матчу між “Добродієм” і “Прометеєм”

У своєму заключному матчі регулярного чемпіонату України СК “Прометей” не залишив жодного шансу вінницькій команді “Добродій-Медуніверситет-ШВСМ” — 3-0.

Водночас кращою гравчинею протистояння визнана Вікторія Даньчак, яка в цьому сезоні трансформувалася з блокуючої в діагональну. На рахунку волейболістки сьогодні 18 очок — це ліпший результат зустрічі. 

Вітаємо Вікторію з індивідуальною нагородою!

Підписка на діагональна