анонс матчу

«Збірна України U-17» - СК «Прометей»: представляємо суперника

Свій заключний матч у рамках ІІ-го туру Суперліги-Дмарт 2022/23 СК «Прометей» зіграє 15 жовтня проти збірної України U-17. Зустріч почнеться о 15:00. Відео онлайн-трансляція – на YouTube-каналі DIVISPORT VOLLEYBALL та телеканалі XSport.

Багато гравчинь збірної України U-17 у минулому сезоні перебували в Академії «Прометей», тому не з чуток знайомі з «внутрішньою кухнею» нашого клубу.  

У чемпіонаті синьо-жовті стартували з двох «сухих» поразок. Втім, на даному етапі це ні про що не говорить. У збірниць великий потенціал, а тому матч обіцяє бути дуже цікавим. 

СК «Прометей» - «Галичанка-ЗУНУ»: представляємо суперника

Опонентками «червоно-білих» у другому матчі І-го туру Суперліги-Дмарт будуть гравчині «Галичанки-ЗУНУ». Поєдинок відбудеться 2 жовтня о 12:00. Відео онлайн-трансляція – на YouTube-каналі DIVISPORT VOLLEYBALL та телеканалі XSport.

У минулому сезоні тернопільський колектив боровся за виживання. Такий розвиток подій змусив керівництво клубу змінити головного наставника по ходу чемпіонату: замість Віктора Туркули команду очолила Людмила Чорненька. 

Підписка на анонс матчу