післяматчева пресконференція

“Прометей” — “Аланта”: післяматчеві коментарі Андрія Романовича та Катерини Васильєвої

СК “Прометей” завдав “Аланті” першої поразки в поточному сезоні. Своїми враженнями від перемоги поділилися представники “червоно-білих”: головний тренер Андрій Романович та ліберо Катерина Васильєва. 

Збірна України U-17 – СК “Прометей”: коментарі Андрія Романовича та Анастасії Горбаченко

СК “Прометей” у матчі 5-го туру Суперліги-Дмарт переміг представниць синьо-жовтих U-17. Своїми враженнями після гри поділилися головний тренер Андрій Романович та пасуюча Анастасія Горбаченко. 
 

“Галичанка-ЗУНУ” — “Прометей”: післяматчеві коментарі Романовича та Федик

СК “Прометей” вдруге в цьому сезоні обіграв тернопільську “Галичанку-ЗУНУ” в рамках вітчизняної Суперліги-Дмарт. Своїми враженнями від тріумфу діляться головний тренер Андрій Романович та догравальниця Марта Федик.

СК “Прометей” — СК “Балта”: післяматчеві коментарі Андрія Романовича та Марії Капланської

СК “Прометей” вдруге переміг СК “Балта” в поточному сезоні чемпіонату України. Гру прокоментували головний тренер Андрій Романович та догравальниця Марія Капланська.

“ДоброДій” — “Прометей”: післяматчеві коментарі Андрія Романовича та Олени Рудик

СК “Прометей” у напруженому п'ятисетовому матчі програв вінницькому “ДоброДію-Медуніверситету-ШВСМ” у Суперлізі-Дмарт. Своїми думками стосовно підсумкового рахунку гри поділилися головний тренер Андрій Романович та пасуюча Олена Рудик. 

Післяматчева пресконференція Андрія Романовича та Олени Рудик

У своєму заключному поєдинку ІІ-го туру Суперліги-Дмарт “червоно-білі” зустрічалися з представницями “Збірної України U-17”. Матч завершився перемогою “Прометея” з рахунком 3-1. Гру коментують головний тренер Андрій Романович та пасуюча Олена Рудик. 

СК «Прометей» - «Збірна України U-15: післяматчева пресконференція

СК «Прометей» одержав упевнену перемогу над «Збірною України U-15». Своїми враженнями від протистояння поділилися представники «червоно-білих»: головний тренер Андрій Романович та капітан Уляна Котар. 

«Галичанка-ЗУНУ» - СК «Прометей»: післяматчева пресконференція

Другого ігрового дня І-го туру Суперліги-Дмарт «червоно-білі» обіграли тернопільську «Галичанку-ЗУНУ» з рахунком 3-0. Перемогу прокоментували головний тренер Андрій Романович та блокуюча Дануте Стравінскайте.

СК «Прометей» - СК «Балта»: післяматчева пресконференція Андрія Романовича і Уляни Котар

У стартовому турі жіночої Суперліги-Дмарт «червоно-білі» не зазнали проблем у матчі з «Балтою». Поєдинок коментують головний тренер Андрій Романович та капітан Уляна Котар.

Підписка на післяматчева пресконференція