Денис Зуй

Денис Зуй: “Моєму тренерському штабу є що доводити в новому сезоні”

Як повідомлялося раніше, у сезоні 2024/25 головним тренером СК “Прометей” буде Денис Зуй. Новоспечений наставник “червоно-білих” прокоментував своє призначення та поділився очікуваннями від нового виклику в кар'єрі:

- Моєму тренерському штабу є що доводити в новому сезоні, бо “Прометей” — великий клуб із великими амбіціями. Дякую за довіру та підтримку Марії Володимирівні Александровій та Володимиру Михайловичу Дубинському!

Денис Зуй — новий головний тренер СК “Прометей”

Починаючи з сезону 2024/25, жіночою командою СК “Прометей” керуватиме Денис Зуй. До цього фахівець працював помічником головного тренера “червоно-білих”.  

Денис Вікторович приєднався до “Прометея” у 2020 році. Він, як ніхто інший, знає внутрішню кухню клубу, його систему та традиції. Працьовитість, старання і самовіддача наставника повністю ототожнюються із амбіціями нашої команди. 

Вітаємо з днем народження Дениса Зуя!

Вітаємо з днем народження помічника головного тренера жіночої волейбольної команди СК “Прометей” та національної збірної України Дениса Зуя! 

Бажаємо міцного здоров'я, успіхів і невичерпної енергії для досягнення нових вершин! 

Нехай цей рік буде сповнений перемогами і радісними моментами! А ваша енергія завжди заряджає оптимізмом та вірою у власні сили!

З днем народження, Денисе Вікторовичу!

Сьогодні, 1 вересня, свій день народження відзначає помічник головного тренера жіночої команди “Прометей” та збірної України Денис Зуй!

Вітаємо зі святом, Денисе Вікторовичу! Бажаємо здоров’я і благополуччя вам та вашій сім'ї, ефективної реалізації усіх проектів і планів, успіхів і процвітання! Нехай доля дарує лише позитивні емоції та перемоги! 

Підписка на Денис Зуй