Академія Прометей

Волейболістки Академії СК “Прометей” проводять збори в Болгарії

Цієї миті волейболістки Академії СК “Прометей” знаходяться на оздоровчо-тренувальних зборах на березі Чорного моря в Болгарії. Про це повідомив Володимир Дубинський.

Там гравчині під керівництвом Анастасії Котляренко тренуються по 2-3 рази в день, і наразі працюють над фізичною та технічною підготовкою. В Болгарії команда перебуватиме до 20 серпня. Після того вона повернеться до України, де на базі спорткомплексу “Сонячна Долина” продовжить готуватися до майбутнього сезону у Вищій лізі. 

Галина Беспальчук: Академії «Прометей» бути!

Директор ГО «ДЮШОР» Спортивна Академія «Прометей» Галина Беспальчук розповіла про майбутні перспективи навчального закладу та недалеке минуле, у якому перед керівництвом Академії і батьками юних волейболісток стояли головні задачі – убезпечити молодь під час війни в Україні та вже потім повернути їх у вітчизняний волейбол. 

Кращі моменти матчу Україна U21 – Австрія U21. Чемпіонат Європи. Highlights

Для збірної України чемпіонат Європи серед дівчат віком до 21 року видався непростим. Підопічним Юлії Якушевої довелося боротися з майбутніми фіналістками турніру – Італією (1:3) та Сербією (0:3).

Однак вітчизняним спортсменкам вдалося завершити першість континенту на мажорній ноті, перемігши команду Австрії.

Підписка на Академія Прометей