Анастасія Котляренко

Вітаємо з днем народження Анастасію Котляренко!

9 березня свій день народження відзначає головний тренер Спортивної Академії “Прометей” Анастасія Котляренко! З цієї нагоди висловлюємо наші щирі вітання та найкращі побажання! 

Анастасія Сергіївна, ваші праця, відданість та професіоналізм заслуговують на повагу та визнання. Подяка за ваш величезний внесок у розвиток команди та виховання нового покоління спортсменок!

Бажаємо вам міцного здоров'я, невичерпного ентузіазму, нових досягнень у вашій кар'єрі та особистому житті! Нехай кожен день буде наповнений радістю, успіхами та незабутніми моментами!

Волейболістки Академії СК “Прометей” проводять збори в Болгарії

Цієї миті волейболістки Академії СК “Прометей” знаходяться на оздоровчо-тренувальних зборах на березі Чорного моря в Болгарії. Про це повідомив Володимир Дубинський.

Там гравчині під керівництвом Анастасії Котляренко тренуються по 2-3 рази в день, і наразі працюють над фізичною та технічною підготовкою. В Болгарії команда перебуватиме до 20 серпня. Після того вона повернеться до України, де на базі спорткомплексу “Сонячна Долина” продовжить готуватися до майбутнього сезону у Вищій лізі. 

Підписка на Анастасія Котляренко