Луніна \ Лазаренко зазнали поразки від Бразилії в матчі відбору на Elite 16

prometey

У першому раунді кваліфікаційного раунду престижного турніру Elite 16 український дует СК “Прометей” Діана Луніна та Тетяна Лазаренко зустрічалися з бразильською парою Андресса \ Віторія. Ці волейболістки посідають 13-ту сходинку світового рейтингу!

Погодьтеся, суперник досить непростий. Однак, українки змогли нав’язати боротьбу у стартовому сеті. Протягом всієї партії бразилійки вели у рахунку (8:12 – 11:16). Потім вони ж припустилися низки власних помилок (15:16), а Луніна\ Лазаренко вміло скористалися ситуацією і зрівняли рахунок (17:17). Слід додати, що вся гра супроводжувалася довгими розіграшами: обидві команди тримали м’яч у повітрі, завдяки чудовій грі у захисті. Що ж до кінцівки першого сету, вона залишилася за Бразилією – Андресса атакувала прямісінько у лінію майданчику, а потім Віторія обіграла блок Луніною – 19:21.

Протягом другого сету вели вже українки (8:6 – 14:9). Але на іншому боці майданчика, як ми пам’ятаємо, були зовсім непрості пляжниці. Вони змогли наздогнати нашу команду (16:16). Ця рівновага трималася до кінцівки (20:20). Наш дует тримав концентрацію до останньої хвилини за що був винагороджений: спочатку атака Лазаренко, а потім “монстер блок” від Луніної – 23:21 та шанс на перемогу.

Старт третього сету був за бразильськими пляжницями (1:4). В знаки дався і досвід, і виснажливі довгі розіграші, які ми бачили впродовж всього поєдинки. Суперниці здобули сім матч-поінтів (7:14) і з другої спроби реалізували його – 8:15.

Elite 16. Перший кваліфікаційний раунд (Доха, Катар)

1 лютого (середа)

09:40 Андресса \ Віторія (Бразилія) - Луніна \ Лазаренко (Україна) - 2-1 (21-19, 21-23, 15-8)

Додамо, що блокуюча Діана Луніна набрала 21 очко в атаці та 4 на блоці, а Тетяна Лазаренко відзначилася 11 балами.

На цьому українки завершують виступ у кваліфікаційному раунді Elite 16. Але попереду ще весь ігровий сезон 2023! Тому бажаємо дівчатам успіхів та перемог!