Вітаємо Президента ПВЛУ і СК "Прометей" Володимира Дубинського!

Президент ПВЛУ

Кажуть, взимку народжуються люди міцного характеру і твердого слова. 

Так і є! 

Володимир Михайлович - людина-лідер - мудрий і справедливий, людина-ідея – енергійний та активний, людина-слово – щирий і непохитний! 

Президенту ПВЛУ, людині, яка всі сили вкладає у розвиток українського спорту та працює заради української перемоги, в день народження хочеться бажати багато всього доброго, світлого і прекрасного. 

В першу чергу зичимо Вам найнеобхіднішого - здоров’я, любові і розуміння, турботи й тепла, усього найкращого в особистому житті і щастя на довгі роки! 

Бажаємо, щоб Ваше мудре керівництво і добре серце ще багато років радувало нас. 

Нехай вистачає сил на всі справи, нехай кожен день роботи буде ефективним, а кожна мить життя -  радісною і доброю. Легкості Вам у вирішенні важливих питань, компромісів і взаєморозуміння в колективі. Авторитету у підлеглих і поваги у партнерів. Фінансового благополуччя і всіх звичайних життєвих радощів. Нехай конкуренти плетуться позаду, а партнери поважають і цінують. Нехай втілюються Ваші найамбітніші плани, приводячи до шаленого успіху.
Бажаємо Вам оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, успіху. А ще бадьорості духу, стабільності, позитиву, яскравих подій, незабутніх вражень і тільки щасливих випадків! 

І, звичайно, бажаємо тонну енергії! Продовжуйте радувати нас приголомшливими ідеями та пропозиціями і ведіть нас за собою. 

Миру нам усім і скорої перемоги!