Ліга MEVZA: СК “Прометей” на тай-брейку здолав “Бранік”

Прометей

Середньоєвропейська ліга (MEVZA)  

Каштела, Хорватія. 21 січня

“Бранік” — СК “Прометей” 2-3 (14:25, 18:25, 25:22, 25:19, 8:15)

Підопічні Івана Петкова після перемоги над “Мариною” лишилися в хорватській Каштелі на ще один матч чемпіонату MEVZA. 21 січня вони зустрічалися з віцечемпіоном Словенії “Браніком”. 

Суперниці мали більше часу на відпочинок, адже востаннє грали три дні тому з “Бусто-Арсіціо” в Кубку ЄКВ, де, до слова, зазнали поразки. Сьогодні їх знову спіткала невдача. Водночас “червоно-білі” вдруге поспіль тріумфували в цих змаганнях.

У першій партії українки відпрацювали, так би мовити, на одному диханні. Вже на старті вони забезпечили собі комфортний гандикап. Завдяки впевненій грі як у нападі, так і захисті їм вдалося розвинути свою перевагу — 14:25. 

Наступний сет проходив за таким же сценарієм, що й дебютний. Волейболістки “Прометея” контролювали хід подій на майданчику, тому цілком заслужено довели його до звитяги — 18:25. 

Натомість купа власних помилок не дозволила колективу Петкова завершити поєдинок у третьому та четвертому відрізках — 25:22 і 25:19. Наші дівчата зробили висновки в перерві між партіями та вже на тай-брейку таки дотиснули опоненток — 8:15.

Свій найближчий матч підопічні Петкова також зіграють у рамках Ліги MEVZA: 25 січня проти австрійського колективу “Лінц-Штег”.

Склад СК "Прометей": Дар’я Великоконь, Катерина Гусейнова, Кіма Жаркова, Олександра Міленко, Євгенія Хобер, Анна Артишук, Мірта Грбач, Світлана Дорсман (к), Вікторія Даньчак, Анастасія Маєвська, Кристина Нємцева (л), Анастасія Карасьова (л).