ВК “Прометей” з поразки стартував на другому етапі кваліфікації Ліги чемпіонів 2024

Прометей

ІІ-й етап кваліфікації Ліги чемпіонів 2024 (чоловіки)

Група 6. 1-й тур. 10 листопада

Галац. Румунія

“Аркада” — ВК “Прометей 3-0 (25:15, 25:21, 25:14)

Стартовий склад ВК “Прометей”: Шаповал (11), Станкович (1), Єрещенко (9), Велецький (2), Терьоменко (5), Щитков (к), Бойко (л), Брова (л). На заміну виходили: Вієцький (6), Євстратов, Янчук, Кривобок, Гладенко (2).

У дебюті другого відбіркового раунду найпрестижніших клубних європейських змагань на підопічних Андрія Левченка чекало непросте випробування господарями квартету — гравцями румунської “Аркади”.

Наші суперники з перших хвилин щільно працювали на блоці, завдяки чому забезпечили собі комфортний гандикап. За рахунку 5:1 “Прометею” знадобився тайм-аут. Відразу ж після перерви зусиллями Дмитра Шаповала українцям нарешті вдалося “знятися”. Однак цей момент переломним не став.

На екваторі партії відрив між колективами складав аж сім пунктів (12:5). Господарі комбінували, часто завершуючи атаки “пайпом” (16:7). Андрій Левченко вдався до замін, зокрема замість Віталія Щиткова на майданчику з'явився Сергій Євстратов. Втім, кардинально на хід стартового сету вони не вплинули — 25:15.

У наступному відрізку “червоно-білі” помітно покращили прийом і подачу, через що почали нав'язувати опонентам свою гру. Скоро після одиночного блоку Яна Єрещенка “Прометей” уперше в цій зустрічі вийшов уперед (6:7).

Власні помилки завадили нашим хлопцям здійснити більш упевнений спурт. У кінцівці команди мали приблизно однакові шанси на перемогу (20:19). На жаль, під оплески трибун представники “Аркади” таки подвоїли рахунок за партіями — 25:21.

У третьому сеті чемпіонам України не лишалося нічого іншого, як ризикувати, зокрема, на подачі. Проте не завжди цей ризик давав свої плоди (5:2). Вкотре підопічні Левченка змушені були наздоганяти, і вкотре останнє слово сказали румуни — 25:14.