СК “Прометей” поступається “Веро Воллей” у матчі Ліги чемпіонів

Прометей

Ліга чемпіонів ЄКВ. Груповий етап. 1-й тур

Монца. Італія. 7 грудня

“Веро Воллей” — СК “Прометей” 3-0 (25:17, 25:20, 25:21)

У першому турі групового етапу Ліги чемпіонів 2022/23 СК “Прометей” без перебільшення зустрічався з грандом італійського волейболу “Веро Волеей”. До того ж гра проходила у лігві суперниць, якою є Arena di Monza.

Стартові хвилини матчу були за “червоно-білими”  — 2:4. Проте італійки не довго перебували в ролі наздоганяючих: на подачі пасуючої Алесії Орро вони здійснили спурт — 11:6. Ніяк не вдавалося нашим волейболісткам організувати хорошу атаку в ті хвилини, щоб “знятися”. В підсумку їм допомогли самі суперниці, поціливши в сітку.

Тайм-аут Івана Петкова підбадьорив його підопічних на зворотній ривок — 13:12. Зі свого боку господарки стали уважніше діяти на блоці. До того ж у них пішла подача. Наприклад, Міріам Сілла заробила два поспіль ейси — 18:13. Відіграти такий гандикап українкам не вдалося — 25:17.

Початок другого сету вийшов рівним — 5:5. Далі Сілла знову нагадала про себе успішним введенням м'яча у гру — 7:5. “Прометей” однаково намагався не відпускати далеко своїх опоненток. Його гравчині билися за кожен бал — 14:12.

Взагалі колективи демонстрували однаковий темп гри, і лише індивідуальні помилки заважали нашому клубу зачепитися за партію — 19:14. Результативні дії Дар'ї Великоконь та Олександри Міленко наприкінці даного відрізку трохи зіпсували настрій італійкам та додали нам оптимізму перед третьою партією — 25:20.

Там “червоно-білі” продовжили нав'язувати боротьбу колективу Марко Гаспарі — 10:7. Але, звісно, протистояти грізній зброї “Веро Воллей” в особі, зокрема, Йовани Стеванович було дуже непросто. У певний момент італійки лідирували з перевагою у вісім очок — 20:12. Втім, ті зарано повірили у власну перемогу, чим подарували українкам надію на камбек  — 22:20. На жаль, останнє слово все-таки лишилося за господарками — 25:21.

Незважаючи на поразку, підопічні Петкова завершують гру з високо піднятою головою. Свій наступний матч у Лізі чемпіонів наші спортсменки проведуть 20 грудня в Кутній Горі проти французького “Ле-Канне”.

Стартовий склад СК “Прометей”: Дар'я Великоконь, Олександра Міленко, Вікторія Даньчак, Світлана Дорсман (к), Анастасія Маєвська, Вікі Савар, Крістіна Нємцева (л).