ВК “Прометей” здобув чергові три очки

Prometey

ВК “Прометей” – “Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо” – 3:0 (25:21, 25:23, 25:17)

Суперник зі старту показав характер та настрій поборотися за кожен м’яч. Спочатку тернополянам це вдавалося однак потім на подачу вийшов Дмитро Янчук і організував мінімальний відрив. Його вистачило, щоб виграти перший сет – 25:21.

У другій партії між колективами точилася боротьба, яка тривала до її завершення. У кінцівці краще зіграли саме підопічні Андрія Левченка – 25:23.

Після великої перерви “Прометей” одразу заволодів ініціативою: демонстрував “швидкий” волейбол і не відчувши супротиву з іншої сторони сітки, завершив гру з “сухим” рахунком – 25:17.

Найрезультативнішим гравцем матчу став наш догравальник Дмитро Янчук. Він також отримав приз MVР.

Стартовий склад ВК “Прометей”: Янчук (набрав 11 очок), Кривобок (10 очок), Томілін (10 очок), Велецький (6 очок), Штерик (8 очок), Щитков (0 очок), Бойко (л), Патратій (л). На заміну виходили: Рябов (1 очко), Шаповал (5 очок).

Стартовий склад “Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо”: Борисенко, Гандзій, Турик, Ковальчук, Корнєєв, Паласюк, Макатуха (л). На заміну виходили: Білюк, Омельченко, Мамчур.

Для “Прометея” це вже шоста перемога поспіль! Тепер дніпряни мають в своєму активі 18 очок та очолюють турнірну таблицю Суперліги-Будінвест.