СК "Прометей" повторив свій успіх у матчі зі “Збірною України U-15” у Суперлізі-Дмарт

Прометей

Суперліга-Дмарт

Чернівці. СТК "Маленький Париж". 26 жовтня

СК “Прометей” – Збірна України U-15 – 3:1 (25:11, 25:18, 21:25, 25:20)

Підопічні Андрія Романовича вже вдруге зустрічалися зі "Збірною України U-15" в Суперлізі-Дмарт поточного сезону. Адже через майбутню участь синьо-жовтих у чемпіонаті СЄВЗА організатори змагань вирішили провести поєдинок 5-го туру значно раніше.

З перших хвилин матчу “Прометей” підтвердив статус фаворита та організував собі подвійну перевагу. Нашим дівчатам вистачило 15 хвилин, аби набрати потрібні 25 очок - 25:21.

У другій партії ситуація не змінилася: "червоно-білі" домінували, хоча й інколи збірниці демонстрували досить непогану гру - 25:18.

Велика перерва між сетами пішла на користь колективу Анастасії Котляренко: її підопічні зробили ривок та повели в рахунку – 3:8. Командний дух, кураж та шалене бажання перемогти дало свій результат, і збірна України зберегла інтригу в матчі - 21:25.

Програти ще одну партію чемпіонки нашої країни вже не мали права. Варто відзначити їхніх юних суперниць, які з палаючими очима продовжували боротися за кожен м'яч. Однак вирішальним у цій зустрічі все-таки став клас команд - 25:20.

СК “Прометей”: Олена Рудик (1), Анастасія Горбаченко (3), Поліна Дзюба (7), Крістіна Старостенко (10), Уляна Котар (1), Дануте Стравінскайте (3), Марина Мірчева (8), Дарія Капланська (22), Марія Капланська (11),  Яна Прокопова (л) (1), Катерина Васильєва (л). Головний тренер — Андрій Романович.

“Збірна України U-15”: Олександра Шкарупа (2), Дар’я Статник, Кіра Лісова (1), Ольга Тверда, Євгенія Панічевська (3), Вероніка Шевчук, Оксана Фартушняк, Анна-Марія Гошилик (9), Дарина Оніщенко (10), Катерина Шарук, Анастасія Карпенко (1), Софія Франкевич, Валерія Ковальчук (л), Соломія Костюк (л). Головний тренер — Анастасія Котляренко.