СК “Прометей” поступається “Еджзаджібаші” в першому матчі плей-оф Ліги чемпіонів 2024

Прометей

Ліга чемпіонів 2024 (жінки)

1 лютого. Плей-оф (перший матч) 

Міовені. Румунія 

СК “Прометей” — “Еджзаджібаші” 0-3 (15:25, 13:25, 16:25)

Стартовий склад СК “Прометей”: Мелюшкина (3), Дорсман (к) (9), Бюкмен (5), Міленкович (4), Дрпа (4), Шаргородська (2), Нємцева (л), Васильєва (л). На заміну виходили: Даньчак (5), Маєвська (3), Хобер (5).

“Прометею” не вдалося здобути позитивний результат у першому матчі плей-оф Ліги чемпіонів 2024 проти “Еджзаджібаші”. 

На старті поєдинку українки помітно хвилювалися, через що дозволили Йовані Стеванович відзначитися не одним ейсом (0:3). Втім, підопічні Івана Петкова стрімко “розгойдувалися”, і скоро кілька поспіль результативних атак Світлани Дорсман скоротили відставання між сторонами всього до двох пунктів (6:8). 

Суперниці доволі швидко зробили висновки та ускладнили нашим волейболісткам гру в нападі. Як наслідок, кожне наступне очко давалося “Прометею” все складніше. Водночас на тому боці сітки Тіяна Бошкович та компанія піймали кураж і зрештою довели відрізок до впевненого тріумфу — 15:25.   

Після перерви між партіями “червоно-білі” вперше в цій зустрічі повели в рахунку (2:1). Але візаві повернули собі ініціативу. Впадало в око те, що туркині ідеально вивчили манеру наших спортсменок на завершальній стадії атак, наприклад, Марти Дрпи. Тому Петков вирішив внести корективи, замінивши сербку на Вікторію Даньчак. Але подібні пертурбації не збили з пантелику колектив Ферхата Акбаша. Тим паче, коли за тебе виступає Бошкович — 13:25.

Третій сет за розвитком подій нагадував попередні відрізки. Потужний блок і влучна щільна подача були візитівкою “Еджзаджібаші” сьогодні (2:7) та виявилися не по зубах українкам. У певний момент на паркеті з'явилися Анастасія Маєвська і Євгенія Хобер. Остання відразу ж виправдала довіру тренера заробленим балом. Звісно, свіжа кров додала імпульсу “Прометею”, але і в турецького клубу віднайшлися свої резерви — 16:25.