“Прометей” – у фіналі Кубка ліги 2022!

prometey

ВК “Прометей” –  ВК “МХП-Вінниця”-ШВСМ – 3:2 (22:25, 25:15, 23:25, 25:17, 16:14)

21 грудня відбувся перший півфінальний матч Кубка ліги 2022. ВК “Прометей” зустрічався з волейболістами тростянецької команди ВК “МХП-Вінниця”-ШВСМ.

Старт першого сету вийшов на користь “червоно-білих” (14:10), але вінничани добре відомі своїм характером та жагою до перемоги. Сами ці риси вони проявили у вирішальний момент: спочатку наздогнали “Прометей”, а потім і виграли сет – 22:25.

Друга партія пройшла за сценарієм підопічних Андрія Левченка. “Прометеївці” почували себе впевнено та швидко зрівняли рахунок за сетами – 25:15.

Третій сет команди розпочали, так би мовити, з чистого листа: рівний рахунок за партіями, рівна чоловіча боротьба, а найголовніше – неймовірна інтрига для глядачів. На жаль, у вирішальних епізодах краще діяли вінницькі волейболісти – 23:25.

Четвертий сет був дуже важливим: або шанс на продовження боротьба за квиток до фіналу, або... прикра поразка та завершення участі у турнірі. “Червоно-білі” приклали максимум зусиль аби порадувати своїх вболівальників та виграли партію з рахунком 25:17.

4:0 на користь “Прометея” – саме з такого рахунку розпочинався тай-брейк. Зрештою, підопічні Андрія Левченка змогли дотиснути суперника у вирішальній партії з рахунком 16:14 та виграли матч – 3:2.

“Прометей” став першим фіналістом Кубка ліги 2022!

Найрезультативнішим гравцем матчу став діагональний ВК “Прометей” Дмитро Шаповал. Він набрав 29 очок.

Стартовий склад ВК “Прометей”: Шаповал (набрав 29 очко), Томілін (6 очок), Гладенко (3 очки), Клепко (11 очок), Янчук (17 очок), Щитков (4 очки), Бойко (л), Патратій (л). На заміну виходили: Олексюк (0 очок), Рябов (2 очки), Велецький (11 очок), Кривобок (2 очки).

Стартовий склад ВК “МХП-Вінниця”-ШВСМ: Стеблецький, Міщенко, Татаренко, Уривкін, Осипенко, Величко, Пампушко (л). На заміну виходили: Іващенко, Ратушняк.

22 грудня о 18:00 у фіналі Кубка ліги 2022 “червоно-білі” зіграють проти переможця другого півфінального матчу “Епіцентр-Подоляни” – ВСК “Юридична академія”.