Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо

“Прометей” вийшов у півфінал Кубка ліги 2022

ВК “Прометей” – “Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо” – 3:0 (25:17, 25:22, 25:16)

20 грудня “Прометею” та “Поліції охорони-ЗУНУ-Динамо” випала честь відкривати матчі Кубка ліги 2022.

Радісною новиною стало повернення на майданчик після травм Олександра Гладенка та Івана Кривобока.

Вже на старті матчу наш суперник відчув певні труднощі в прийомі через потужну подачу дніпрян (7:2). Господарі майданчика відчували себе досить впевнено та, зрештою, не мали проблем у першому сеті – 25:17.

ТОП-10 найкращих розіграшів «Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо« - ВК «Прометей»

Черговий ігровий день 6-го туру Суперліги-Будінвест розпочався з поєдинку "Поліції охорони ЗУНУ-Динамо" та "Прометея". У статусі явного фаворита протистояння до нього підійшов клуб із Дніпра. До того ж, підопічним Андрія Левченка необхідно було хоча б частково реабілітуватися перед своїми вболівальниками після поразки від "Епіцентру-Подоляни".

І вони таки реабілітувалися - досить легко здолали тернопільський колектив із сухим рахунком 3:0, разом зі своїми суперниками лишивши на згадку топові розіграші.

“Прометей” у трьох сетах переміг “Поліцію охорони”

ВК “Прометей” – “Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо” – 3:0 (25:15, 25:17, 25:22)

9 грудня ВК “Прометей” в рамках VI туру Суперліги-Будінвест зустрічався з дебютантом елітного дивізіону тернопільською командою “Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо”.

“Червоно-білі” видали потужний старт та одразу пішли у відрив (10:5), який з кожним розіграшем лише збільшувався (16:9). Суперник майже не чинив опір і “здався” ледве набравши 15 очок – 25:15.

Наступний сет був дуже схожим на попередній: “Прометей” домінував та швидко набрав потрібні 25 очок.