Галичанка-ЗУНУ

Суперліга-Дмарт: СК “Прометей” повторив свій нещодавній успіх у матчі з “Галичанкою”

Суперлiга-Дмарт 2023/24 (жінки)

VІ-й тур. Сьома гра. 18 лютого

“Галичанка-ЗУНУ” — СК “Прометей” 0-3 (10:25, 16:25, 13:25)

Стартовий склад “Галичанки-ЗУНУ”: Мірчева (6), Джима (1), Попович (3), Риболовлєва (9), Степура (1), Томчик, Самусенко (л). На заміну виходили: Кімак, Голод (к), Тарнавський Лис (2), Овчаренко.

“Галичанка” — “Прометей”: упевнений тріумф “червоно-білих” у Суперлізі-Дмарт

ІХ-й тур. Перша гра. 16 лютого

“Галичанка-ЗУНУ” — СК “Прометей” 0-3 (18:25, 6:25, 18:25)

Стартовий склад “Галичанки-ЗУНУ”: Мірчева (11), Голод (к), Попович (2), Риболовлєва (5), Степура (2), Томчик (3), Овчаренко (л). На заміну виходили: Джима (1), Кімак (1), Тарнавський Лис (2), Самусенко.

“Прометей” упевнено переміг “Галичанку” в черговому матчі Суперліги-Дмарт

3-й тур. Перша гра. 24 листопада

“Галичанка-ЗУНУ” — СК “Прометей” 0-3 (13:25, 11:25, 16:25)

Стартовий склад “Галичанки-ЗУНУ”: Мірчева (9), Голод (к) (1), Попович (4), Риболовлєва (9), Степура (5), Кімак (1), Самусенко (л). На заміну виходили: Тарнавський-Лис, Овчаренко (1), Джима (1).

Стартовий склад СК “Прометей”: Гейко (11), Даньчак (17), Маєвська (8), Мелюшкина (6), Олійник (4), Бюкмен (13), Нємцева (л), Васильєва (л).

“Галичанка-ЗУНУ” — СК “Прометей”: анонс матчу ІІІ-го туру Суперліги-Дмарт 2023/24

Свій другий на цьому ігровому тижні матч “червоно-білі” проведуть 24 листопада проти аутсайдерок Суперліги-Дмарт гравчинь “Галичанки-ЗУНУ”. Початок о 14:00.

Чернівці. Арена “ПВЛУ”. 3 березня 2023 року

СК “Прометей” — “Галичанка-ЗУНУ” 3-0 (25:15, 25:12, 25:17)

Чинний чемпіон України впевнено крокує до наступного раунду Суперліги-Дмарт. Сьогодні, 3 березня, наші волейболістки повторили свій попередній успіх проти гравчинь “Галичанки-ЗУНУ”, вкотре не віддавши суперницям жодного сету.

СК “Прометей” — “Галичанка-ЗУНУ”: анонс другого матчу 1/4 фіналу Суперліги-Дмарт

3 березня СК “Прометей” проведе свій другий поєдинок проти “Галичанки-ЗУНУ” в рамках чвертьфінальної серії плей-оф Суперліги-Дмарт. У разі успіху “червоно-білі” оформлять вихід до півфіналу вітчизняної першості. Трансляцію дивіться о 17:00 на YouTube-каналі Divisport Volleyball за посиланням нижче.

Перша чвертьфінальна гра

Суперліга-Дмарт: “Прометей” повів у серії 1/4 фіналу проти “Галичанки-ЗУНУ”

Жіночий волейбол -  Суперлiга-Дмарт 2022/23. 1/4 фіналу

Чернівці. Арена “ПВЛУ”. 1 березня

“Галичанка-ЗУНУ” - СК “Прометей” 0-3 (18:25, 14:25, 10:25)

Гравчині “Прометея” відрили рахунок у чвертьфінальній серії плей-оф Суперліги-Дмарт проти волейболісток “Галичанки-ЗУНУ”. Щоб здобути свою дебютну перемогу на цій стадії змагань, їм вистачило трьох партій.

“Галичанка-ЗУНУ” - СК “Прометей”: анонс першого матчу 1/4 фіналу Суперліги-Дмарт

1 березня підопічні Івана Петкова зустрінуться з гравчинями “Галичанки-ЗУНУ”. Матч відбудеться в рамках чвертьфіналу Суперліги-Дмарт сезону 2022/23 на “ПВЛУ” Арені в Чернівцях. Трансляцію дивіться о 20:00 на YouTube-каналі Divisport Volleyball за посиланням нижче.

Підсумки “регулярки”

СК “Прометей” завершив регулярний чемпіонат України на третій позиції. У 18 поєдинках він здобув 14 перемог та 43 бали. Відставання від першого місця, яке б гарантувало прямий вихід до півфіналу, склало всього дві звитяги і стільки ж очок.

СК “Прометей” — “Галичанка-ЗУНУ”: визначилися дати проведення ігор 1/4 фіналу Суперліги-Дмарт

Відомо, що за підсумками регулярного чемпіонату України СК “Прометей” посів третє місце. Тому у чвертьфіналі плей-оф зіграє з шостою командою змагань — “Галичанкою-ЗУНУ”. Матчі відбудуться у березні.

Чвертьфінали та півфінали триватимуть до двох перемог, а фінали – до трьох перемог.

Розклад ігор “Прометея”:

1 березня

20:00 “Галичанка-ЗУНУ” — СК “Прометей”

3 березня

17:00 СК “Прометей” — “Галичанка-ЗУНУ”

5 березня

У чвертьфіналі Суперліги-Дмарт “Прометей” зіграє з “Галичанкою-ЗУНУ”

Визначився суперник “Прометея” у чвертьфіналі плей-оф жіночої Суперліги-Дмарт. На цій стадії змагань підопічні Івана Петкова зустрінуться з гравчинями “Галичанки-ЗУНУ”.

Нагадаємо, що з 9 по 12 лютого пройшли поєдинки заключного 9-го туру регулярного чемпіонату України, за підсумками яких стали відомі всі чвертьфінальні пари.

Переможець даного етапу автоматично вийшов до півфіналу. Ним став вінницький колектив “Добродій-Медуніверситет-ШВСМ”. Водночас у чвертьфіналі друга команда зіграє з сьомою, третя — з шостою, четверта — з п'ятою.