Луніна та Лазаренко програли Австрії у кваліфікації турніру Beach Pro Tour Challenge 2023

prometey

16 березня у мексиканському місті Ла-Пас розпочався турнір Beach Pro Tour Challenge 2023.

Команда пляжного волейболу СК “Прометей” Діана Луніна та Тетяна Лазаренко розпочинали свій шлях на цих престижних змаганнях з кваліфікаційного раунду.

Шляхом жеребкування дівчатам випало зіграти проти представниць Австрії Клінгер Д. / Клінгер Р. Ця команда зараз посідає 49 місце світового рейтингу.

Старт поєдинку вийшов доволі рівним: команди випробовували новий для себе корт (10:10). Завдяки вдалим командним діям український дует зміг заволодіти хорошою перевагою (12:9 – 16:13). Але втримати ці + 3, на жаль, не вдалося. Суперниці взяли тайм-аут, і, ймовірно, проговорили про свої помилки. Вийшовши знову на майданчик вони наздогнали українок ще й завдяки їх помилкам (16:16). А далі виграли два поспіль розіграші (16:18). Ейс однієї з сестер Клінгер наприкінці сету ще більше посилив і без того ненайкраще становище українських пляжниць. Зрештою, 18:21 та 0-1 на користь австрійських волейболісток.

Другий сет почався з 0:3 для пари Клінгер Д. / Клінгер Р. Але Луніна та Лазаренко не полишали спроб не просто наздогнати суперниць (4:4 – 6:6), а й переломити хід поєдинку. На превеликий жаль, Діані та Тетяні це не вдалося: після кожної такої спроби, австрійки ніби активізували свої сили та вміння і знову здобували комфортну перевагу (9:12 – 11:19). В результаті, наша команда змогла набрати у цьому сеті лише 13 очок – 13:21 та 0-2 для сестер Клінгер.

Саме вони продовжують свій шлях у кваліфікаційному раунді турніру у Мексиці. А команда пляжного волейболу СК “Прометей” на цьому завершує свій виступ.