Яким був цей день рік тому: солодкий тріумф «Прометея» в грі з «Хіміком»

Рік тому, 4 січня, в першому матчі проти 9-разового чемпіона України в рамках Суперліги «Прометей» продемонстрував, мабуть, найкращу свою гру в сезоні, здобувши в підсумку таку бажану та солодку перемогу - 3:1 (20:25, 25:16, 25:19, 25:20).

Підопічні Андрія Романовича, які були господарками в цьому протистоянні, фактично весь час контролювали хід подій на майданчику, не давши місцевим уболівальникам жодного приводу засумніватися в своєму тріумфі, за винятком хіба що стартового сету. Так, «Хімік» завдяки зв’язуючій команди Ользі Скрипак, яка «вертіла голови» кам’янчанкам різкими та непередбачуваними передачами, збільшував свій відрив просто на очах - 6:12.

Коли «Прометей» майже впритул наблизився до суперниць (10:12), останні організували спурт (0:5). Такий розвиток подій дещо вибив «червоно-білих» із колії, зокрема Лайзу Фігуейредо. Тому діагональна на деякий час пішла відпочивати, а в гру ввійшла Дуденок. Згодом Дар’я й бразилійка знову помінялися ролями. Вдалий блок та гарматний постріл останньої однаково не допомогли команді врятувати партію - 20:25.

Южненки повели в рахунку й у другому сеті. Проте наш капітан уже в наступному розіграші вирівняла положення. Хотілося б відзначити гру тієї ж Лайзи, яка з 24-ма очками стала кращим снайпером поєдинку. Відмінна гра на блоці господарок (тільки уявіть, 24 проти 7 загалом) допомогла їм святкувати досить легку перемогу в цьому відрізку зустрічі - 25:16.

У третій партії наставник гостей Ніколаєв ще до її екватора вимушений був брати невелику перерву. Романович теж не став гаяти часу, давши настанови Катерині Дудник, після чого вона почала діяти активніше. Це дуже непокоїло гостей, які не розуміли, як грати проти догравальниці в деяких моментах. Далі на паркеті з’явилася Діана Франкевич. Волейболістка відразу ж увійшла в кураж та результативними пострілами зміцнила становище «Прометея» в цьому матчі - 16:13. У кінцевому підсумку сет за нами - 25:19.

Заключний відрізок цього поєдинку ознаменувався рівною грою, включаючи в себе певні «гойдалки» - 12:10, 13:14 та 18:17. На щастя, останнє слово залишилося за кам’янчанками - 25:20.